12. edycja Konferencji QA&TEST: QA oraz testowanie systemów wbudowanych

12. edycja Konferencji QA&TEST: QA oraz testowanie systemów wbudowanych
testerzy.pl, oficjalny partner Konferencji QA&TEST, pragną zaprosić specjalistów od QA i testowania systemów wbudowanych do dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem w ramach Konferencji. Przyjmowanie propozycji wystąpień już trwa i zakończy się 31 marca br.

 
Uczestniczenie w Konferencji jako prelegent daje możliwość nawiązania bezpośrednich kontaktów z właścicielami firm oraz kierownikami wyższego szczebla. Dzięki QA&TEST rozszerzysz swoją sieć kontaktów biznesowych, nawiążesz nowe kontakty z potencjalnymi klientami, a przede wszystkim będziesz postrzegany jako ekspert w swojej dziedzinie.

Nad oceną propozycji czuwać będzie międzynarodowy komitet QA&TEST, który weźmie pod uwagę doświadczenie kandydata, przyjętą metodologię oraz innowacyjność aplikacji związanych z oprogramowaniem wbudowanym. Listę tematów znajdziecie tutaj.

Przyjmowane są dwa rodzaje dokumentów:
Tutoriale: W trakcie 4-godzinnej sesji zaprezentowane zostaną technologie, narzędzia i metody pracy oraz praktyczne zasady ich realizacji.
Prezentacje: 45-minutowe prezentacje na tematy związane z QA oraz testowaniem systemów wbudowanych wraz z prezentacją najlepszych praktyk.

Wyniki zostaną opublikowane w maju 2013 r.
Dokumenty można przesyłać w j. angielskim lub w j. hiszpańskim. W trakcie Konferencji organizator zapewnia usługi tłumaczenia symultanicznego.

QA&TEST to więcej niż zwykła konferencja. Organizator zapewnia prelegentom:
- zwrot kosztów podróży,
- darmowy wstęp na Konferencję i związane z nią wydarzenia (konferencyjny bankiet oraz przyjęcie dla prelegentów),
- darmowy zakwaretowanie w hotelu.

Zapraszamy do wysyłania swoich propozycji.
Przypominamy, że Konferencja QA&TEST 2013 odbędzie się 29-31 października 2013 r.
 
Oficjalna strona Konferencji >>

 

To powinno Cię zainteresować