5 pomysłów na prezent świąteczny dla geeka

5 pomysłów na prezent świąteczny dla geeka
Święta tuż tuż, czas najwyższy pomyśleć o prezentach. Jeśli brakuje Ci pomysłów, testerzy.pl przedstawiają subiektywny wybór 5 najlepszych geekowskich podarków.
 

1. Quadrocopter sterowany smartfonem: Parrot AR.Dron 2.0. Prywatny dron już w zasięgu twojej dłoni. Ostatnio popularna wojskowa technologia dostępna już dla Ciebie. Sprawdź co słychać u twojego sąsiada na podwórku lub czy dzieci grzecznie bawią się w piaskownicy.

Kup 

 

 

 

2. Playstation 4 – wiadoma sprawa, każdy fan gier wideo chciałby zobaczyć co potrafi nowa generacja konsol. Długo oczekiwana platforma do gier, to idealny prezent na Mikołajki. Jak do tej pory dostępnych jest kilkanaście tytułów do grania „od miejsca”. Kolejnych 180 jest już w fazie produkcji.

Kup 
 
 

 

3. iPad Air – podobno najlepszy tablet na rynku. Jest superlekki jak na swoje gabaryty, a do tego bardzo płaski. Pomiędzy kolejnymi wersjami iPadów nie było żadnej rewolucji, natomiast iPad Air to najbardziej dopracowany produkt Apple'a jeżeli chodzi o tablety. 

Kup 
 
 

4. Samsung Galaxy S4 – dla każdego fana smartfonów to idealny wybór. Jeśli chcesz wymienić telefon na nowszy lub lepszy, to zdecydowanie będzie to dobry wybór. Samsung Galaxy S4 to prawdziwy kombajn, w którym znajdziesz praktycznie wszystko, co obecnie oferuje rynek telefonów komórkowych.

Kup 
 

 

5. Gry planszowe lub książki – niektórzy z nas lubią odstawić na trochę komputer i odprężyć się przy dobrej grze planszowej, np. premierowej Zombicide, czyli epickiej rozgrywce w klimatach zombie-apokalipsy lub Small World, również wydawnictwa Rebel.pl, która została najlepszą grą tego roku.  Dla lubiących czytać polecamy np. ostatnio wydaną najnowszą część przygód Wiedźmina, czyli Sezon Burz Andrzeja Sapkowskiego. Dobrym prezentem będzie też kultowa już Gra Endera, którą niedawno przeniesiono na kinowe ekrany. 

Kup 
 
 
 
Kup 
 
 
 
Kup 
 
 
 
Kup 
 
 
 
 
Nazwa testerzy.pl zobowiązuje. Jeśli chcecie, abyśmy na łamach strony opublikowali recenzję danego sprzętu, gry lub książki zapraszamy do kontaktu 
 
 
 

To powinno Cię zainteresować