A&A Days 2019: Ostatnie miejsca na warsztaty

A&A Days 2019: Ostatnie miejsca na warsztaty
Za niecałe 2 tygodnie Agile & Automation Days. Okazuje się, że "Delivery at Speed" to nie tylko temat przewodni tegorocznej edycji. Wejściówki na wydarzenie rozeszły się szybko, wyczerpując ilość dostępnych miejsc, która w tym roku jest najwyższa z dotychczasowych.

Osoby, które nie załapały się na bilet mają jednak możliwość dołączenia do grup warsztatowych 30 października br.

Tylko do środy, 23 października możecie kupić ostatnie bilety na warsztaty z Keynote Speakerami - Basem Dijkstrą oraz Anne-Marie Charrett.

Anne-Marie to pochodząca z Sydney, uznana na arenie międzynarodowej ekspertka testowania i zapewnienia jakości z 20-letnim doświadczeniem w dostarczaniu oprogramowania. Bas natomiast jest mieszkającym w Holandii wieloletnim konsultantem i trenerem automatyzacji.

Jest to jedyna i wyjątkowa okazja, aby zaczerpnąć wiedzy od tak doświadczonych ekspertów!

Aby zarezerwować dla siebie miejsce, należy zarejestrować się na stronie wydarzenia.

"Quality Coach" to autorski warsztat Anne-Marie, wprowadzający nową rolę. Quality Coach, w odróżnieniu od Test Leada, wspiera cały zespół w przejęciu odpowiedzialności za jakość. Oznacza to, że liderzy testów muszą nabyć zupełnie innych, nowych umiejętności i know-how. Z jednej strony Quality Coach coachuje zarówno testerów, jak i nie-testerów, z drugiej - zamiast samodzielnego kierowania strategią testowania, zapewnia na to przestrzeń swojemu zespołowi.

Więcej szczegółów na temat tego, czego nauczycie się podczas warsztatu znajdziecie tutaj.

Bas natomiast zaprasza Was na warsztat dotyczący testowania API.

Istnieją różne narzędzia do testowania API, które mogą pomóc w osiągnięciu wprawy i ich znajomość w dzisiejszych czasach jest niezbędna. Podczas warsztatu wraz z Basem skupicie na się na dwóch z nich: REST Assured (do testowania API) oraz WireMock (do mockowania API). Sprawdzicie, jak te narzędzia mogą pomóc Wam testować bardziej wydajne na poziomie API i jakie wsparcie oferują w testowaniu i automatyzacji.

A ponieważ nie ma lepszego sposobu na naukę niż poprzez praktykę, większość czasu spędzicie na ćwiczeniach praktycznych, które będą świetnym punktem wyjścia do rozwiązywania problemów z testowaniem API we własnym kontekście i w codziennej pracy.

Zajrzyjcie na: http://aadays.pl/workshop-bas-dijkstra/

Anne-Marie Charrett: Quality Coach Workshop (30/10/2019)

Cena: 2700,00 PLN net (+23% VAT)

Bas Dijkstra: API testing and simulation with REST Assured and WireMock (30/10/2019)

Cena: 2000,00 PLN net (+23% VAT)

Ilość miejsc na oba warsztaty jest ograniczona!

Tegoroczna edycja Agile & Automation Days odbędzie się 28-29 października br. w Gdańsku! Tym razem Organizatorzy zapraszają do wyjątkowej przestrzeni Muzeum II Wojny Światowej.

testerzy.pl patronują A&A Daysom jako Partner Strategiczny. Widzimy się w Gdańsku!

To powinno Cię zainteresować