test:fest 2020. Zostań Prelegentem

test:fest 2020. Zostań Prelegentem
Daj sobie szansę na świetne wystąpienie! Podziel się wiedzą i doświadczeniem z innymi podczas wrocławskiego święta testowania.
  • Jako mówca tak rozpoznawalnej konferencji zyskasz sławę i prestiż.
  • Jako bezpłatna konferencja, nie będą w stanie pokryć prelegentom kosztów dojazdu, zakwaterowania, itp., gdyż wszelkie pozyskane na konferencję środki, przeznaczane są na wynajem przestrzeni, cateringu i spraw logistycznych.

test:fest to konferencja skierowana przede wszystkim do licznych wrocławskich firm IT i ich pracowników - inżynierów jakości oprogramowania. We Wrocławiu powstaje wiele innowacyjnych projektów informatycznych, a tworzą je doświadczeni specjaliści z olbrzymią wiedzą, którzy korzystają z nowoczesnych narzędzi, technologii i technik.

Konferencja jest okazją do podzielenia się tą wiedzą w lokalnym środowisku, zaprezentowania, jak na co dzień pracują testerzy we wrocławskich firmach, a także miejscem do zintegrowania dość rozproszonej społeczności w mieście.

test:fest to bezpłatna, jednodniowa konferencja, która odbędzie się ostatniego dnia lutego 2020 we Wrocławiu. Świadomie wybraliśmy sobotę na dzień konferencji, aby umożliwić uczestnictwo w tym wydarzeniu nawet tym najbardziej zapracowanym.

Więcej na stronie.

Powiązane usługi

To powinno Cię zainteresować