Agile & Automation Days 2017. Pierwszy keynote speaker!

Agile & Automation Days 2017. Pierwszy keynote speaker!
W tym roku podczas Agile & Automation Days wystąpi aż trzech zaproszonych mówców. Już pierwsze nazwisko jest dobrze znane w gronie zwinnych automatyków - podczas AADays wystąpi Alexandra Schladebeck.
 

Wiele osób mogło spotkać ją na największych zagranicznych konferencjach, gdyż chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem występując na całym świecie. Jest m.in. stałym gościem Agile Testing Days. Angażuje się również w układanie programów i współpracowała m.in. z organizatorami EuroSTAR, European Test Conference i Eclipse Con Europe. Jak sama podkreśla, konferencje to dla niej miejsce wymiany wiedzy i uczenia się od siebie nawzajem.

Oczywiście Alex jest aktywną testerką i spędza czas z konsultantami, testerami, programistami i klientami, pracując jako Head of Software Quality and Test Consulting w BREDEX GmbH. Z testowaniem oprogramowania związana jest o ponad 10-ciu lat, specjalizuje się i chętnie opowiada o swoich doświadczeniach w projektach agile, automatyzacji testów, projektowaniu testów automatycznych czy komunikacji w zespole.

W Krakowie mamy usłyszeć zupełnie nową prezentację, przygotowaną specjalnie na Agile & Automation Days. Oprócz tego Alex poprowadzi panel dyskusyjny.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jej temat i tego, czym się zajmuje, zapraszamy na stronę: http://www.schladebeck.de/. Warto też śledzić ją na twitterze: https://twitter.com/alex_schl.

 

Więcej o keynote speakerze na stronie AADays >>

 

 

 

Możesz wystąpić razem z Alexandrą. CfP na Agile & Automation Days ciągle trwa >>

 

 

To powinno Cię zainteresować