Autorka kultowej książki „Agile testing” w Krakowie!

Autorka kultowej książki „Agile testing” w Krakowie!
Gościem specjalnym Agile & Automation Days jest wybitna ekspertka Agile – Janet Gregory. Będzie to niebywała okazja spotkać się z jedną z najznamienitszych specjalistek do testowania w metodykach zwinnych.
 

Jesienią w Krakowie będzie można ją zobaczyć w podwójnej roli – prelegenta oraz trenera.

Na co dzień Janet pracuje jako trener, coach agile i konsultant. Wspólnie z Lisą Crispin napisały dwie książki Agile Testing: A Practical Guide for Testers and Agile Teams (Addison-Wesley, 2009) i Agile Testing: Learning Journeys for the Whole Team (Addison-Wesley 2014).  

 

  

 

Autorka pokazuje zespołom agile, w jaki sposób testerzy wspierają ich pracę, nie tylko krytykując produkt, ale np. przez prowadzenie rozwoju oprogramowania w oparciu o testy zorientowane biznesowo. Janet pomaga zespołom, które chcą rozpocząć pracę w agile, prowadzi szkolenia i warsztaty z zakresu testowania w agile na całym świecie. Pomaga również testerom odnaleźć się w nowej roli testera w dynamicznie zmieniających się warunkach projektów zwinnych. Jej artykuły pojawiają się w branżowych czasopismach, jest też częstym gościem konferencji na wszystkich kontynentach. 

Aby dowiedzieć się więcej na temat gościa Agile& Automation Days warto odwiedzić jej bloga www.janetgregory.ca

Podczas konferencji 16 listopada wygłosi prezentację: Do testers need to code – to be useful?, podczas której odpowie na pytanie, czy testerzy naprawdę powinni kodować, aby odnieść sukces w pracy w zespołach Agile >> http://aadays.pl/events/16-monday/keynote-do-testers-need-to-code-to-be-useful/.

Natomiast 17 listopada będzie można uczestniczyć w prowadzonych przez nią całodniowych warsztatach How test automation fits into agile. Celem warsztatów jest zrozumienie, jak dopasować automatyzację w iterację tak, aby testowanie nadążało za kodowaniem.

Więcej na temat warsztatów >> http://aadays.pl/events/17-tuesday/how-test-automation-fits-into-agile/.

Aby zarezerwować sobie miejsce na warsztatach Janet, zarejestrujcie się tutaj >> http://rejestracja.aadays.pl/zaloguj

 

Przypominamy, że do 15 października obowiązują niższe ceny wejściówek na konferencję Agile & Automation Days, a wolnych miejsc jest coraz mniej, dlatego nie warto zwlekać z rejestracją.

 

testerzy.pl są partnerem tego wydarzenia.

 
 

To powinno Cię zainteresować