David Evans – Autorytet w dziedzinie Agile pierwszy raz w Polsce

David Evans – Autorytet w dziedzinie Agile pierwszy raz w Polsce
David Evans, trener i konsultant z 25-letnim doświadczeniem w branży IT, specjalista AGILE po raz pierwszy odwiedzi nasz kraj.

 

To prawdziwy ekspert w dziedzinie testowania w metodykach Agile, który pracował dla klientów w m.in. Wielkiej Brytanii, Irlandii, Szwecji, Niemczech, Australii, RPA i Singapurze. Regularnie występuje na międzynarodowych konferencjach, jest autorem wielu publikacji w czasopismach branżowych. Aktualnie pracuje w Wielkiej Brytanii, gdzie wraz z Gojko Adzic prowadzi Neuri Consulting LLP.

David wystąpi z prezentacją na Mistrzostwach w Testowaniu Oprogramowania, które odbędą się 23 września w Warszawie (http://testingcup.pl). Następnie, 24 września, również w Warszawie, poprowadzi pierwsze i jedyne takie w Polsce warsztaty z Testowania w Agile.

Podczas warsztatów przestawione zostaną podstawowe zasady Agile, ze szczególnym uwzględnieniem aspektów jakości i testowania. Zaprezentowane zostaną radykalne różnice w projektach Agile w stosunku do tradycyjnych projektów prowadzonych metodykami sekwencyjnymi. Dowiecie się dlaczego metodyka Agile wymaga całkowitego zmienienia sposobu myślenia o testowaniu oprogramowania. Trener wyjaśni co znaczy, że projekt jest sterowany testowaniem, kiedy to testerzy przyjmują rolę wiodącą, a nie włączają się w projekt z opóźnieniem. Nauczycie się jak używać innych technik testowania, aby dodatkowo wyeliminować ryzyko oraz zapewnić pokrycie w projektach Agile. Na warsztatach omówione zostaną także narzędzia Open-Source, popularne wśród zespołów Agile, takie jak np. FitNesse.

Koszt uczestnictwa w warsztatach to 2 000 netto/os.

Ilość miejsc ograniczona. Obowiązuje reguła kto pierwszy ten lepszy.

Więcej informacji znajdziecie tutaj 


Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: kontakt@testerzy.pl.

 

To powinno Cię zainteresować