Fundusze Europejskie = Zniżki na testowanie

Fundusze Europejskie = Zniżki na testowanie
Takiego zainteresowania Funduszami Europejskimi na Innowacyjną Gospodarkę nie spodziewał się chyba nikt! W ciągu jednego dnia złożono wnioski na sumę prawie 200 milionów złotych. Do rozdania jest "jedynie" 140 milionów. Chcemy aktywnie uczestniczyć w budowaniu usług elektronicznych w naszym kraju. Jeśli Twoja firma dostanie środki na wdrożenie projektu, testerzy.pl ze swojej strony oferują 30% zniżki na usługi testowania.
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości 2 marca od godziny 8:00 otworzyła nabór wniosków do Działania 8.1 „Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej”, po czym o godzinie 18:00 praktycznie ogłosiła jego zamknięcie. Już w pierwszym dniu liczba wniosków przekroczyła o 30% zakładany budżet.
Mimo to zgłoszenie wniosków możliwe będzie do 5 marca 2009 roku.

Cieszy nas tak ogromna ilość zgłoszeń, bo daje to szansę na stworzenie w Polsce zupełnie nowych usług elektronicznych. Liczymy na wysoką jakość, którą jesteśmy gotowi wspierać naszym doświadczeniem i wiedzą. Oferujemy szczęśliwcom 30% zniżki na testy funkcjonalne, użytecznościowe, wydajnościowe oraz wszystkie inne z zakresu naszych usług.

Jeśli jednak Twojej firmie nie uda się pozyskać środków, a jednak ciągle zdecyduje się na wdrożenie pomysłu oferujemy równie atrakcyjne promocje.

 

 

To powinno Cię zainteresować