Jak dobrze zaplanować udział w TestingCup?

Jak dobrze zaplanować udział w TestingCup?
Do Mistrzostw w Testowaniu Oprogramownia zostało mniej niż dwa tygodnie. Kiedy opadnie już kurz po testerskich zmaganiach przyjdzie czas na spokojny udział w części konferencyjnej. Jak skorzystać najlepiej na udziale w takim i podobnych wydarzeniach?Oto nasza propozycja.
 

1. Drugiego dnia TestingCup będą dwie ścieżki prezentacji, strefa integracyjna, możliwość zwiedzania stadionu oraz strefa sponsorów. Przygotuj sobie plan, co chcesz zobaczyć i z czego skorzystać podczas wydarzenia i jednocześnie nie strać czasu.

2. Podczas wydarzenia po sali będą kręcić się James Lyndsay i Paul Gerrard oraz inni mówcy konferencji. W większości przypadków są to bardzo mili ludzie, którzy chętnie dzielą się wiedzą. Rozmawiaj z nimi. Szczególnie mówcy z zagranicy, którzy nie mogą brać udziału w większości prezentacji (ze względu na barierę językową) ucieszą się z uwagi, jaką im poświęcicie.

3. Rozmawiaj z innymi uczestnikami wydarzenia. To ludzie, którzy chcą zmierzyć się z innymi, a przez udział w wydarzeniu stać się lepszymi testerami.  To muszą być ciekawi rozmówcy.

4. Odwiedź stoiska sponsorów. Może znajdziesz tam fajny gadżet, a może coś naprawdę ciekawego dla siebie.

5. Rozmawiaj ze światem o tym co widzisz i w czym uczestniczysz. Inni testerzy, którzy śledzą Twoje poczynania na Facebooku docenią zdjęcia i informacje o wydarzeniu. Ci z Was, którzy posługują się Twitterem blogując na bieżąco z hash tagiem #TestingCup mogą wymieniać opinie i odczucia odnośnie prezentacji i zdarzeń.

6. Napijcie się wspólnie piwa w poniedziałkowy wieczór. Organizatorzy znaleźli miejsce, w którym wszyscy będziemy mogli się spotkać, porozmawiać o emocjach pierwszego dnia i poznać się lepiej przed drugim dniem.

 

Udanej imprezy. Jedynej w swoim rodzaju!

 

Więcej o wydarzeniu: http://testingcup.pl

 

To powinno Cię zainteresować