Karolina Zmitrowicz prezydentem ISTQB!

Karolina Zmitrowicz prezydentem ISTQB!
Przewodzenie najbardziej znanej i rozpoznawalnej w testerskim świecie globalnej organizacji, to niezwykle ważne, ale i trudne zadanie. Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia!

Prezydent ISTQB to niezwykle eksponowane stanowisko, a Karolina zawdzięcza je swojemu wieloletniemu zaangażowaniu i poświęceniu dla społeczności testerskiej w kraju i za granicą. Jesteśmy niezmiernie dumni z tego, że Karolina współpracuje z testerzy.pl od wielu lat na wielu polach, w tym na tym dla nas najważniejszym, czyli trenerskim.

Warto podkreślić również, że w gronie byłych prezydentów ISTQB znajduje się wiele osób zasłużonych dla testowania, jak Stuart Reid, Tilo Linz, Rex Black  czy Yaron Tsubery. Karolina jest nie tylko pierwszą kobietą w tym gronie, ale również pierwszą Polką na tak ważnym stanowisku.

Stowarzyszenie Jakości Systemów Informatycznych, czyli polskie przedstawicielstwo ISTQB napisało na swoich stronach: "Wybór ten traktujemy nie tylko jako przyznanie Karolinie ogromnego kredytu zaufania, ale także jako podkreślenie rangi polskiego środowiska testerskiego, uznania za nasz wkład w rozwój wiedzy o zapewnieniu jakości systemów informatycznych, a zwłaszcza o testowaniu, a także propagowaniu tej wiedzy."

Jeszcze raz gratulujemy!

 

 

 

To powinno Cię zainteresować