Konferencja testerzy.pl 2019

Konferencja testerzy.pl 2019
20 uznanych prelegentów, 6 ścieżek tematycznych wypełnionych inspirującymi wykładami oraz warsztatami, program mocno skoncentrowany na edukacji. Tak będzie wyglądała premierowa edycja Konferencji testerzy.pl.

Już 1 marca br. zapraszamy wszystkich fascynatów jakości na bezpłatne wydarzenie, które odbędzie się w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym.

O programie konferencji można powiedzieć krótko - edukacja. testerzy.pl jako prekursorzy polskiej gałęzi szkoleniowej poświęconej testowaniu od 12 lat podnoszą kompetencje specjalistów ds. jakości. Teraz nasze doświadczenie przenieśliśmy na obszar konferencyjny. Oddajemy w Wasze ręce starannie wyselekcjonowany program oraz przedstawiamy mówców wydarzenia. Na konferencji spotkacie nas, twórców i pracowników testerzy.pl. Mamy dla Was też naszych trenerów i, co podkreślamy z dumą, naszych przyjaciół, rozpoznawalnych specjalistów, uznanych prelegentów polskich i zagranicznych konferencji. Adam Roman, Radek Smilgin, Bartosz Szulc, Kasia Balcerzak, Monika Braun, Jakub Rosiński, Kamila oraz Wojciech Gawrońscy - to tylko część z ekspertów, którzy pojawią się na wydarzeniu.

Zapraszamy zarówno przyszłych i początkujących testerów, zwolenników automatyzacji, jak i osoby ze szczebla kierowniczego oraz przyszłych kierowników testów. Naszym mottem jest "Lepsze testowanie dzięki lepszej edukacji" - dla każdego przygotowaliśmy możliwość nauczenia się czegoś nowego, zainspirowania lub przemyślenia pod kątem zmian. Chcemy również ożywić kuluary i dać Wam szansę na nieskrępowaną rozmowę z prelegentami, ekspertami testerzy.pl oraz ze sobą nawzajem.

Agenda wydarzenia jest już dostępna na stronie: http://konferencja.testerzy.pl/agenda.

Rejestracja na wydarzenie jest już zamknięta. Ilość miejsc na konferencji i na warsztatach jest ograniczona. O udziale w wydarzeniu decydowaliśmy bazując na formularzu zgłoszenia, w którym zapytaliśmy o Waszą wiedzę oraz motywację do udziału w wydarzeniu. Osoby zakwalifikowane w następnym kroku będą mogły dokonać wyboru i zapisać się na wybrany warsztat. Ponieważ staramy się możliwie dobrze dopasować grupy do tematów warsztatów, na każdy z warsztatów odbędzie się osobna rekrutacja prowadzona przez prowadzących.

 

Partnerem Strategicznym wydarzenia jest Gdański Park Naukowo-Technologiczny.

Do zobaczenia w Gdańsku!

 
 
 

To powinno Cię zainteresować