Mr Buggy 2013 - dokumentacja po angielsku

Mr Buggy 2013 - dokumentacja po angielsku
Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku przygotował tłumaczenia instrukcji instalacji, specyfikacji oraz znalezionych defektów dla Mr Buggy 2013. Materiały zostały oficjalnie udostępnione.
 

Organizatorzy TestingCup bardzo dziękują Przemysławowi Szramie, który w ramach pracy dyplomowej przygotował tłumaczenie specyfikacji Mr Buggy. Opracowanie to nie byłoby możliwe gdyby nie zaangażowanie władz i wykładowców WSB. Szczególne podziękowania składamy na ręce Macieja Chmielarza, który sam zaproponował i monitorował przeprowadzenie tego projektu. Samo tłumaczenie ma pomóc w "promocji" Mr Buggy'ego za granicą.

 

Pozytywem jest pojawienie się dokumentacji w języku angielskim, ale przydałoby się jeszcze tłumaczenie samej aplikacji. Czy chcesz podjąć wyzwanie i stać się tłumaczem? Zgłoś się do nas!

 

Cała dokumentacja znajduje się na stronie: http://mrbuggy.eu/mrbuggy1/

 

Mr Buggy to aplikacja stanowiąca zadanie podczas mistrzostw w testowaniu TestingCup. Organizatorom przyświeca cel rozwoju testowania oprogramowania i samych testerów, dlatego aplikacje i dokumenty udostępniane są za darmo.

Wszystkie zasoby dotychczasowych aplikacji Mr Buggy zgromadzone zostały na stronie: http://mrbuggy.pl/

 

To powinno Cię zainteresować