Nowe funkcje na EDU

Nowe funkcje na EDU
EDU po 1,5 roku zgromadziło już ponad 2000 użytkowników. Część osób prosi nas o nowe funkcje i nowe możliwości. Oto najnowsze z nich.
 

Do najważniejszych nowości zaliczamy możliwość zakupienia elektronicznych materiałów. Często pojawiały się pytania o możliwość kupowania pojedynczych materiałów czy przykładowych egzaminów bez konieczności zapisywania się na kursy i egzaminy. Dziś dajemy taką możliwość. Pozostają jednak w mocy stare reguły - wszystkie materiały dostępne dla osób niezalogowanych i zalogowanych są całkowicie za darmo. Nic nie zmieniło się również odnośnie rejestracji w samym serwisie. Koszt to ciągle 0 zł.  

Jeśli materiał nie jest dostępny w ramach posiadanych przez Ciebie egzaminów i szkoleń, możesz go nabyć w cenie zdefiniowanej przy nim. Jako pośrednika płatności wybraliśmy znane i bezpieczne PayU.

W profilu pojawiło się wiele dodatkowych opcji. Zakupienie będzie możliwe w wielu opcjach czasowych. Od "użycia przez jeden dzień" po "użycie na zawsze". Wymagało to wprowadzenia dodatkowej kategorii prezentowania materiałów w profilu użytkownika (materiały zakupione), a do tego zarządzania wszystkimi elementami transakcji (Moje zamówienia: zakupiony materiał, szczegóły, faktura).

Uwaga! W serwisie nie ma typowego sklepu czy koszyka. Zrezygnowaliśmy z niego licząc, że odwiedzacie serwis EDU, aby pozyskać dostęp do przysługujących Wam materiałów lub aby zapisać się na szkolenie lub egzamin. Opcja kupna jest więc ostateczną alternatywą.

 

www.edu.ittraining.pl

 

#edu

 

To powinno Cię zainteresować