Ostatnie bilety na TestingCup 2019

Ostatnie bilety na TestingCup 2019
Tylko do dziś trwa rejestracja na tegoroczną edycję TestingCup. Tylko do końca dnia macie możliwość wzięcia udziału w największych zawodach z testowaniu oraz konferencji z uznanymi prelegentami oraz Radą Programową.

Do końca dnia można jeszcze założyć konto w Strefie Uczestnika i określić swój udział w wydarzeniu. Dostępne są bilety zarówno na zawody (w cenie 700,00 zł netto), jak i na konferencję (w cenie 900,00 zł netto). Jeśli jednak chcielibyście uczestniczyć w obu częściach imprezy, Organizatorzy przygotowali bilet Full Pass w cenie 1200,00 zł netto.

Pamiętajcie, że założenie konta i zapis na wydarzenie to nie wszystko. Na ostatnie wpłaty Organizatorzy czekają do 3 czerwca br.

Śpieszcie się, ponieważ liczba wejściówek zbliża się do limitu!

Przypominamy, że to już 10 czerwca w Poznaniu testerzy oprogramowania, automatycy testów, specjaliści ds. zapewnienia jakości, dokumentaliści techniczni i wielu innych, którzy kontrolują i dbają o jakość oraz bezpieczeństwo, spotkają się w jednym miejscu i czasie. Po pierwsze - by zmierzyć się w konkurencji ze sobą i zdobyć tytuł Mistrza, testując specjalnie przygotowaną do tego aplikację z zaszytymi błędami - Mr Buggy.

Po drugie - by zaczerpnąć wiedzy i inspiracji od najlepszych specjalistów, wybranych przez wyjątkową Radę Programową. Szefem tej Rady w tym roku został James Lyndsay, uznany w branży ekspert, nagrodzony w 2015 r. European Tester Excellence Award.

Kogo będziemy mieli okazję zobaczyć w tym roku jako głównych mówców?

Znana blogerka i specjalista od jakości Kinga Witko, która pod czujnym okiem i z pomocą Jamesa przygotuje swoje pierwsze tak znaczące keynote o ograniczaniu marnotrawstwa.

Popularna specjalistka od jakości Maaret Pyhäjärvi, której ostatnia prezentacja w Polsce podczas Agile & Automation Days była jedną z najciekawszych na samej konferencji oraz w tamtym roku. Wraca z niezmiernie gorącym tematem styku automatyzacji i eksploracj.

Co roku podczas konferencji pojawiają się również „gwiazdy niezwiązane z testowaniem”. W tym roku będą to Piotr Gasik i Agnieszka Matan, satyrycy uczący improwizacji, którzy swoje doświadczenia przełożą na testowanie.

Mówców oczywiście jest więcej, a wśród nich znane nazwiska polskiego i zagranicznego testowania.

Wspieramy i polecamy!

To powinno Cię zainteresować