Quality3D Meetup #4

Quality3D Meetup #4
Na początku października szykuje nam się kolejne (i pierwsze warszawskie) spotkanie Quality3D. O jakości wymagań opowie Karolina Zmitrowicz.

Kiedy: 11 października, godz. 18.00-21.00

Gdzie: Warszawa, ul. Kopernika 30 (Centrum Konferencyjne KOPERNIKA)

Wstęp: wolny

 

Quality3D to cykliczne spotkania dla osób z branży IT zainteresowanych tematyką jakości procesów i produktów. Celem spotkań jest uzupełnienie działania istniejących już inicjatyw i dyskusja o nieco innym ujęciu jakości - szerszym i bardziej holistycznym.

Dlaczego 3D? Ponieważ spotkania oscylują wokół obszarów pokrytych przez marki konferencyjne należące do Stowarzyszenia Jakości Systemów Informatycznych: Testwarez (testowanie oprogramowania), QFIT (zarządzanie jakością w IT) oraz reQuest (inżynieria wymagań i analiza biznesowa).

 

Tematy prezentacji:

Karolina Zmitrowicz: „Jakość to będzie. Jak zadbać o jakość wymagań”

Wymagania. Każdy słyszał. Mało kto widział dobre wymagania. O znaczeniu wymagań nie trzeba opowiadać - każdy z branży IT może podać swoje własne doświadczenia w tym zakresie. Niestety, są to doświadczenia z reguły niezbyt przyjemne. Jak zatem zmienić ten stan rzeczy? Jak sprawić, by wymagania były lepsze, bardziej wartościowe i przydatne? Zapraszam na spotkanie - porozmawiajmy o rozwiązaniach.

Zapraszam. Karolina Zmitrowicz

 

Dołącz do wydarzenia na FB >>

 

 

To powinno Cię zainteresować