Ruszyła rejestracja na TestingCup 2014! [aktualizacja]

Ruszyła rejestracja na TestingCup 2014! [aktualizacja]
1 lutego, ruszyły zapisy uczestników Mistrzostw Polski w testowaniu oprogramowania - TestingCup 2014.
Rejestracja dostępna jest na stronie: http://testingcup.pl/rejestracja/
 
TestingCup zmienia się dla Was i dzięki Wam. Doświadczenia z I edycji i Wasze opinie mają bezpośredni wpływ na to, co wydarzy się podczas II edycji wydarzenia 2 i 3 czerwca na Stadionie Narodowym. 
 
TestingCup 2014 to już nie tylko zawody, ale też konferencja testerska.
 
Tym razem impreza trwać będzie nie jeden, a całe dwa dni podczas których będziecie mogli uczestniczyć w samych Mistrzostwach oraz kilkunastu prelekcjach, w dwóch salach konferencyjnych jednocześnie. 
 
Zaproszono bardzo ciekawych Mówców - polskich i zagranicznych. Tematem prezentacji będzie m.in. testowanie użyteczności, funkcjonalne, bezpieczeństwa.
 
Będzie też okazja do wymiany doświadczeń oraz uczestnictwa w panelach dyskusyjnych z prelegentami, partnerami oraz innymi uczestnikami Mistrzostw w specjalnie zaaranżowanej strefie integracyjnej.
 
Dwa dni Mistrzostw pozwolą też na koniec imprezy przedstawić Wam pełne wyniki.
 
Koszt uczestnictwa w dwudniowym wydarzeniu dla zawodnika indywidualnego oraz uczestnika konferencji  to 500 PLN brutto. Koszt uczestnictwa drużyny to 1500 PLN brutto.
 
W ramach tej kwoty otrzymujecie:
  • udział w Mistrzostwach (w przypadku zawodników),
  • możliwość obserwacji przebiegu Mistrzostw (w przypadku uczestników konferencji),
  • udział w prelekcjach i wykładach,
  • możliwość przebywania w strefie integracyjnej,
  • catering podczas trwania Mistrzostw, 
  • zwiedzanie Stadionu Narodowego z przewodnikiem.
 
Postrach testerów I edycji powróci w zupełnie nowej odsłonie. Będzie to trudniejszy przeciwnik niż kiedykolwiek wcześniej. Ale i nagrody dla najlepszych będą jeszcze bardziej atrakcyjne. Bądźcie gotowi! 
 
 
Zapisy zawodników indywidualnych i drużyn.
 
Podczas I edycji testowało nieco ponad 100 testerów, w tym roku może ich być nawet 200!
Nie obowiązuje zasada „kto pierwszy ten lepszy” – zapisy trwać będą do końca lutego. Formularze zgłoszeniowe będą dostępne na  stronie Mistrzostw 1 lutego. 
 
Jeśli pretendentów do tytułu najlepszego testera II edycji TestingCup będzie więcej niż 200, ogłoszone zostaną kwalifikacje. Uczestnicy Mistrzostw o kwalifikacjach dowiedzą się pod koniec lutego. 
 
 
Zapisy uczestników konferencji.
 
W tym wypadku obowiązuje kolejność zgłoszeń. Jeśli chcesz wziąć udział w wydarzeniu, nie zwlekaj, już jutro na stronie TestingCup dostępny będzie formularz zgłoszeniowy. Z uczestnikami konferencji skontaktujemy się w ciągu 24h od momentu zapisania się na konferencję.
 
 
Zapoznaj się z Regulaminem TestingCup 2014!
 
Bez względu na to czy chcesz być zawodnikiem czy uczestnikiem konferencji zanim wypełnisz formularz zgłoszeniowy przeczytaj o zasadach uczestnictwa w Mistrzostwach w Regulaminie 
 
 
To nie wszystkie niespodzianki, które czekają na uczestników TestingCup 2014, bądźcie czujni, śledźcie stronę Mistrzostw i ich profil na Facebooku. Tam na bieżąco pojawiać się będą informacje.
 
 
 
 

To powinno Cię zainteresować