Czy można zagrać w Scrum?
Zapraszamy na oryginalne i intensywne połączenie szkolenia z symulacyjną grą zespołową. Scrum City Game przygotowali specjaliści od Scruma w połączeniu z maniakami grywalizacji. W efekcie powstało pierwsze na świecie szkolenie w formie gry miejskiej, na którym nie może Cię zabraknąć.
Pierwsza edycja gry odbyła się w 2014 roku we Wrocławiu. Dzięki niej, kilkadziesiąt osób mogło w symulowanym środowisku nauczyć się podstaw Scruma, udoskonalić swoje umiejętności pracy zespołowej, poznać nowych ludzi z niejednej branży i uwolnić swoją kreatywność. Okazało się, że szkolenie może być nie tylko grą, ale też świetną zabawą i niezapomnianym doświadczeniem dla wszystkich uczestników.
Chcemy zaprosić wszystkich pasjonatów przedsiębiorczości, dobrych pomysłów, twórców i marzycieli, pracowników i kierowników i freelancerów na druga edycję Scrum City Game.
W ramach tegorocznej edycji Scrum City Game, drużyny złożone z uczestników będą rywalizować między sobą, by stworzyć jak najlepsze startupy. Pracę zespołów wspierać będą profesjonalni Scrum Masterzy, w symulacji wezmą także udział klienci odgrywani przez aktorów.
Dlaczego warto zagrać?
Scrum City Game nie jest typowym szkoleniem, ani spotkaniem biznesowym. To szczegółowo zaplanowana symulacja, gdzie każdy uczestnik musi stać się członkiem nowego zespołu i wykorzystać metodę Scrum do zrealizowania zadania. Czas jest ograniczony, klienci wymagający, a konkurencja nie śpi. W cztery godziny uczestnicy przeżyją wzloty i upadki, nagłe zwroty akcji, poznają siebie w nietypowych sytuacjach, a przede wszystkim nauczą się jak skutecznie działać w zespole. Tak intensywnego i jednocześnie ciekawego szkolenia jeszcze nie przeżyliście.
Co trzeba zrobić, by zagrać?
To bardzo proste, wystarczy wejść na stronę http://www.scrumcitygame.pl/ i zarejestrować się. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto się pospieszyć z zapisami.
Co daje Scrum City Game?
Oprócz szkolenia Scrum i rozwinięcia scrumowych umiejętności, w trakcie gry poznacie także nowych ludzi. Te kontakty mogą okazać się bezcenne i wpłynąć na Wasze projekty. Dodatkowo to świetna okazja, by uwolnić swoją kreatywność. Podczas symulacji powstaje mnóstwo dobrych pomysłów, które można, a nawet trzeba wykorzystać po powrocie do pracy.
Dlaczego gra, a nie szkolenie?
Dzięki nastawieniu na cel i rywalizację, symulacja jest o wiele ciekawsza i skuteczniejsza. Uczestnicy pod presją czasu potrafią czynić dosłownie cuda. To też świetny sposób na naukę rozwiązywania sytuacji konfliktowych i kryzysowych. Nawet bardzo doświadczeni w metodykach zwinnych uczestnicy byli zadowoleni z możliwości przetestowania nowych rozwiązań w nowych sytuacjach.
Po więcej informacji na temat tej inicjatywy zapraszamy na stronę http://www.scrumcitygame.pl/.