Selenium - testy automatyczne: Podsumowanie szkolenia

Selenium - testy automatyczne: Podsumowanie szkolenia
1 lutego 2011 roku odbyło się pierwsze bezpłatne szkolenie zorganizowane przez testerzy.pl, „Selenium – testy automatyczne”. Szkolenie cieszyło się olbrzymim zainteresowaniem (zgłoszeń było blisko setka), dlatego gratulujemy tym szczęściarzom, którym udało się na nie zakwalifikować (wybraliśmy ponad 30 osób). Szkolenie skierowane było do testerów, którzy wykorzystują, bądź chcieliby wzbogacić swoją pracę o testy w oparciu o Selenium.


W zagadnienie wprowadził nas Łukasz Złocki, który na co dzień przenosi swoją wiedzę na obszary praktycznego testowania. W trakcie szkolenia Łukasz zapoznał uczestników z szerokim wachlarzem problematyki dotyczącej Selenium, starając się jednocześnie, by prezentacja w sposób szczegółowy obrazowała możliwości tego narzędzia. Dostarczone materiały dydaktyczne również wspomagały uczestników w zrozumieniu poruszanego tematu.

Z ankiet wynika, że spotkanie było cennym doświadczeniem dla uczestników szkolenia. Już teraz zapraszamy na przyszłe szkolenia, a poniżej prezentujemy kilka zdjęć z wtorkowego spotkania.

 

 

 

To powinno Cię zainteresować