Spotkanie autorskie z Mariuszem Chrapko

Spotkanie autorskie z Mariuszem Chrapko
TALSO, Wydawnictwo Helion oraz testerzy.pl zapraszają na spotkanie autorskie z Mariuszem Chrapko, autorem książki „SCRUM. O zwinnym zarządzaniu projektami”. Spotkanie odbędzie się 7 marca (czwartek) 2013 r. o godz. 18:00, w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej, 41- 300 Dąbrowa Górnicza, ul. Cieplaka 1c.

 

Tradycyjne praktyki zarządzania nie pasują już do dzisiejszych warunków pracy. Potrzebujemy bardziej "świeżego" i zdecydowanego startu. Czy Scrum jest "nowym początkiem" we współczesnej praktyce zarządzania? Czy coraz większa popularność tej metody jest zwiastunem kryzysu tradycyjnego podejścia? Jak będzie wyglądała praktyka zarządzania w obecnym stuleciu? O tym wszystkim opowie Mariusz Chrapko na spotkaniu autorskim, na które gorąco zapraszamy.

Na spotkanie zapraszamy wszystkich członków zespołów projektowych: kierowników projektów, a w szczególności SrcumMasterów, Kierowników Projektów, studentów i wszystkich zainteresowanych tematyką.

 

Agenda:

17.30 - 18.00: przybycie gości

18.00 - 18.15: słowo wstępu, przedstawienie autora, czas dla organizatorów, patronów medialnych i instytucji wspierających

18.15 – 18.30: SCRUM w Rugby – rozmowa wprowadzająca z drużyną Rugby „O tym czym jest młyn i dlaczego w nim tkwi siła zespołu?”

18.30 – 19.00: prezentacja p. Mariusza Chrapko „SCRUM - Jak wygląda świat po rewolucji?”

19.00 – 19.30: pytania, dyskusja

19.30: losowanie książek

19.35: zaproszenie do stoiska, podpisywanie książek, rozmowy kuluarowe 

 

W trakcie spotkania Organizatorzy przewidzieli czas na dyskusję z Autorem, dla uczestników spotkania, podczas której będzie można zadać pytania autorowi. Przewidziano także spotkanie z drużyną rugby, która opowie o tym, na czym polega Scrum w tym sporcie. Wśród zgromadzonych zostaną także rozlosowane upominki książkowe.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

Organizatorzy:

TALSO

Wydawnictwo Helion

Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów WSB w Dąbrowie Górniczej

 

Patroni medialni:

testerzy.pl

programista.pl

inwestycje.pl

Manager

Zarządzanie jakością

Benefit

 

Instytucje wspierające:

KMC

IIBA

 

To powinno Cię zainteresować