Studia podyplomowe z testowania w Chorzowie i Bydgoszczy!

Studia podyplomowe z testowania w Chorzowie i Bydgoszczy!
Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu rozszerza swoją działalność na inne miasta. Testowanie oprogramowanie będzie można studiować nie tylko we Wrocławiu, ale również w Chorzowie i Bydgoszczy.
 

Kierunek studiów cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, a program warty jest uwagi. Warto dodać, że w obu miastach, gdzie studia otworzono w tym roku po raz pierwszy, zostało tylko kilka wolnych miejsc!

Program kierunku został opracowany we wrocławskim oddziale WSB. Poprzednia edycja wniosła wiele usprawnień do programu, dzięki współpracy pomiędzy wykładowcami i studentami.

Nowa agenda studiów zakłada naukę tworzenia scenariuszy testowych i programowania w języku Python. Studenci poznają narzędzia: Selenium Webdriver, GIT, Jenkins oraz Docker, a także nauczą się tworzyć zapytania w SQL i poznają platformy w chmurze.

Możliwe będzie również zbudowanie swoich profili zawodowych na Github i Linkedin. Słuchacze poznają pracę testera na przykładzie projektu aplikacji mobilnej i webowej oraz nauczą się współpracować w zwinnych zespołach deweloperskich (Agile), stosujących Scrum lub kanban.

Studia na Wyższej Szkole Bankowej objęte są patronatem testerzy.pl. Dzięki temu studenci będą mogli podejść do egzaminu ISTQB Poziom Podstawowy jeszcze w trakcie studiów.

 

Do zakończenia zapisów zostało tylko kilka dni. Zapraszamy!

http://bit.ly/wsbtesterbydgoszcz

 
 

To powinno Cię zainteresować