Szkolenia online dla testerów

Szkolenia online dla testerów
testerzy.pl jako pierwsza firma w Polsce wprowadza pakiet szkoleń online dla testerów. Podwyższamy efektywność szkoleń poprzez pełną interaktywność i optymalne wykorzystanie technologii internetowych. Udostępniamy: szkolenia dostępne w trybie zdalnym poprzez videostreaming, materiały do samodzielnej nauki wsparte indywidualnymi konsultacjami, konferencje telefoniczne w technologii VoIP.

wideo streaming

 

Szkolenia wykonywane w technologii videostreaming. Nie chcesz pokrywać kosztów dojazdu pracowników na szkolenie albo płacić za przyjazdy i noclegi trenera? Mamy idealne rozwiązanie. Trener prowadzi szkolenie zdalnie, a Ty otrzymujesz transmisję na ekranie swojego komputera. Szkolenie prowadzone jest w dwóch trybach:

- interaktywne, gdzie tempo dostosowane jest do uczestników i istnieje możliwość zadawania pytań w każdym momencie trwania kursu,

- pasywne, gdzie odtwarzasz wcześniej zarejestrowane szkolenie (w pakiecie poszkoleniowe konsultacje z trenerem).


Materiały do samodzielnej nauki plus konsultacje z trenerema

 

Materiały do samodzielnej nauki wspierane indywidualnymi konsultacjami. Potrzebujesz samodzielnego trybu nauki? Ucz się sam i korzystaj z wiedzy trenera tylko wtedy, gdy jest Ci to niezbędne. Dzięki naszym materiałom do samodzielnej nauki i trybowi szkolenia dopasowanemu do potrzeb użytkownika sam ustalisz tempo szkolenia i jego cenę. To Ty definiujesz jakiej wiedzy potrzebujesz. Materiały przygotowywane są indywidualnie. Również Twoją decyzją jest czy chcesz korzystać z konsultacji z trenerem. Płacisz jedynie za wykorzystany czas.

Przy konsultacjach używamy technologii VoIP (np. Skype), komunikatorów (np. Netmeeting) oraz poczty elektronicznej.

 Konferencje telefoniczne

 

Konferencje telefoniczne. Czy videostreaming to za dużo jak dla Ciebie? Proponujemy konferencje telefoniczne. Trener prowadzi szkolenie z dowolnego miejsca na ziemi. Na Swoim monitorze wyświetlasz zawartość pulpitu trenera. Wizualizacje prezentacji plus głos na żywo z VoIP. Szkolenie może być prowadzone w dwóch trybach:

- interaktywnym, odbywającym się na żywo z możliwością zadawania pytań

- pasywny, gdzie odtwarzasz wcześniej nagraną prezentację (w pakiecie poszkoleniowe, telefoniczne lub e-mailowe konsultacje z trenerem).

Ceny

Szkolenia wirtualne są o około 20-40% tańsze od szkoleń klasycznych. Koszty redukuje się poprzez cięcie wydatków na wynajem sali, podróże i zakwaterowanie. W cenę wliczone są jedynie materiały szkoleniowe oraz czas trenera. Czysta wiedza.

Cena kalkulowana jest jako składowa:

  • godzin pracy trenera
  • kosztów wirtualnego nośnika (tylko dla wideokonferencji)
  • kosztów wydrukowanych materiałów szkoleniowych.

Tematy zajęć

Kursy są w pełni dopasowane do potrzeb klienta. Jeśli w pakiecie naszych szkoleń nie znajdują Państwo gotowego dla siebie rozwiązania oferujemy kursy dopasowane do Państwa wymagań. W prezentacji uwzględniamy jedynie wybrane przez Państwa tematy.

Oferujemy możliwość zorganizowania dowolnego szkolenia z narzędzi testerskich i wiedzy niezbędnej testerowi w najbardziej odpowiadającym Państwu trybie.

Ilość uczestników kursu

Nie istnieją dolne ani górne ograniczenia ilości osób uczestniczących w kursie. Szkolenia mogą być prowadzone dla jednej osoby lub dla 100 osób!

Zalety

Kursy wirtualne oszczędzają czas i pieniądze. Tempo szkoleń dopasowane jest do indywidualnych potrzeb szkolącego się. To kursant określa czas na naukę i zatrzymuje ją kiedy jest już zmęczony wiedzą. Kurs oferuje jednocześnie pełną interaktywność poprzez możliwość zadawania pytań.

Kontakt

Potrzebują Państwo więcej informacji?

Proszę pisać na adres - kontakt "@" testerzy.pl lub proszę skorzystać z naszego formularza kontaktowego

 

 

szkolenia tradycyjne

 

Do Państwa usług pozostają również standardowe szkolenia z "osobistym" udziałem trenera. Treningi dostępne są dla wszystkich osób, które preferują kontakt bezpośredni nad kontakt z maszyną. Kursy otwarte jaki i zamknięte odbywają się w Państwa firmie lub też w ośrodkach w całym kraju. Pełen pakiet szkoleń >>

 

To powinno Cię zainteresować