Szkolenia w październiku

Szkolenia w październiku
Po okresie urlopów i błogiego, wakacyjnego rozleniwienia zapraszamy wszystkich testerów oraz przyszłych testerów na szkolenia i kursy praktyczne. Pierwszy z nich wystartuje już w poniedziałek, 5-ego września.
 

Najbliższe terminy szkoleń

 

Uwaga! Wszystkie powyższe terminy zostały już potwierdzone, ale na każde z nich mamy jeszcze wolne miejsca. Zapraszamy! Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

 

Sprawdź pozostałe terminy >>

 

W cenie wszystkich szkoleń uwzględnione są:

  • materiały szkoleniowe w formie drukowanej
  • pełen dostęp do materiałów elektronicznych na platformie edu.ittraining.pl (stały dostęp do najbardziej aktualnych wersji nawet po zakończeniu szkolenia)
  • catering: przerwy kawowe oraz lunche
  • pomoc poszkoleniowa w nieograniczonym zakresie
  • certyfikat udziału w szkoleniu w formie elektronicznej.

 

Po kursach ścieżki ISTQB jak zawsze czeka na uczestników możliwość udziału w sesjach egzaminacyjnych. Na egzaminy zapraszamy również osoby, które nie uczestniczą w szkoleniach i do egzaminów przygotowują się samodzielnie. Każdy z uczestników, w ramach opłaty egzaminacyjnej, otrzymuje pełen dostęp do materiałów na platformie EDU dot. zdawanego egzaminu.

 

Dostępne opcje rabatowe >>

 

Opłaty egzaminacyjne: egzaminy.21cn.pl (zakładka Cennik)

Rezerwacja miejsc: 533 315 222 lub kontakt@testerzy.pl

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 

Proponowana ścieżka rozwoju kompetencji i umiejętności

Poniższy schemat obrazuje możliwe ścieżki doskonalenia umiejętności i kompetencji z zakresu testowania oprogramowania.

Agendy szkoleń zostały tak skonstruowane, aby nie pokrywać i nie powielać informacji. Na każdym ze szkoleń otrzymasz nową dawkę wiedzy.

Poniższy wykres sugeruje jedynie ścieżkę rozwoju w ramach udziału w szkoleniach. Na każdy kurs możesz przyjść bez udziału w innym. W przypadku chęci podejścia do egzaminów ISTQB Poziomu Zaawansowanego (ISTQB Advanced Level) wymagane jest posiadanie certyfikatu na Poziomie Podstawowym (ISTQB Foundation Level). 

 

To powinno Cię zainteresować