Szkolenie i egzamin ITCQF - po raz pierwszy w Polsce!

Szkolenie i egzamin ITCQF - po raz pierwszy w Polsce!
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że ITtraining zorganizuje pierwsze szkolenie i egzamin z certyfikacji International Technical Communication Qualifications Foundation (ITCQF®), dedykowanej specjalistom od dokumentacji technicznej.
 

Pierwsze szkolenie przygotowujące do egzaminu Certified Technical Communication Professional zaplanowane jest na 10-11 września oraz 24-25 września, ale miejsca pozostały już tylko na drugi termin.

International Technical Communication Qualifications Foundation (ITCQF®) to kompleksowy program certyfikacji z zakresu komunikacji technicznej, opracowany we współpracy z uznanymi ekspertami techcomm oraz w oparciu o istniejące normy międzynarodowe. Program ma na celu ułatwienie procesu uczenia się dla początkujących, jak również uzupełnienie i organizację wiedzy już doświadczonych specjalistów techcomm. ITCQF® zapewnia możliwość ujednolicenia terminologii, procesów i najlepszych praktyk stosowanych przez profesjonalistów na całym świecie w różnych organizacjach.

 

Więcej na temat agendy szkolenia:

ITtraining.pl/szkolenia/komunikacja_techniczna_i_tworzenie_dokumentacji_oprogramowania

 

Serdecznie zapraszamy do zapisów!

 

ITtraining jest marką należącą do grupy 21CN, właściciela testerzy.pl.

 

 

To powinno Cię zainteresować