Szybki Zaawansowany Test Manager

Szybki Zaawansowany Test Manager
Najszybszy certyfikat Advanced Test Manager w Twoim mieście. Jeden dzień kursu. Jeden egzamin. Jedna cena.
Nie masz ochoty, czasu i potrzeby siedzenia na pięciodniowym kursie? Chcesz uzyskać certyfikat Test Manager i zrobić to jeszcze w te wakacje?

testerzy.pl oferują jednodniowe szkolenie z gwarancją zdania certyfikatu Advanced Test Manager. Tylko do 15 września. Nasze szkolenie to precyzyjne przygotowanie do egzaminu. Dzięki optymalizacji szkolenia i dokładnej wiedzy jesteśmy w stanie zagwarantować zdanie egzaminu.

Cena szkolenia to jedyne 3500 PLN wraz z kosztem szkolenia, materiałów i egzaminu.

Gdzie jest haczyk? Nie ma haczyków, ale proszę pamiętać, że nie jest to szkolenie akredytowane. Szkolenie akredytowane wymaga pięciu dni szkoleniowych.

Szkolenia odbywają się w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu oraz Łodzi. W przypadku więcej niż 4 chętnych egzamin zorganizujemy w każdym miejscu w Polsce.

Zapisz się na szkolenie w konkretnym mieście, a my dostosujemy termin do Twoich potrzeb. >>

 

FAQ

1) Czy certyfikat po szkoleniu akredytowanym różni się od certyfikatu po szkoleniu nie akredytowanym?

    Nie.

 2) Dlaczego szkolenie nie akredytowane jest dużo tańsze od szkolenia akredytowanego?

    Szkolenie akredytowane wymaga przejście długotrwałego i biurokratycznego procesu akredytacji firmy szkolącej, trenera oraz materiałów. W cenę szkolenia trzeba więc wliczyć koszt akredytacji.

3) Czym różni się szkolenie akredytowane od nie akredytowanego?

    Dostawcy szkoleń akredytowanych przyznają, że pięciodniowy proces szkolenia jest zbyt długotrwały, niepotrzebny i zniechęcający do uczestnictwa. Mało kto może pozwolić sobie na nieobecność pięć dni w pracy. W związku z tym stosuje się sztuczki typu: szkolenia trwa pięć dnia, ale dwa dni z tego to szkolenie samodzielne w domu. Samo szkolenie jest szkoleniem przygotowującym do zawodu Test Managera, ale szkoleniem przygotowującym do egzaminu.

To powinno Cię zainteresować