testerzy.pl na TestingCup 2016

testerzy.pl na TestingCup 2016
Jesteśmy na Mistrzostwach w Testowaniu TestingCup. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, specjalnie dla Was przygotowaliśmy kilka niespodzianek.
 

Motywem przewodnim tegorocznej edycji TestingCup jest testowanie gier. Nie pozostaliśmy obojętni wobec tak zachęcającej tematyki i postanowiliśmy w tym roku w sposób szczególny urozmaicić nasze stoisko. Nie chcemy zdradzić zbyt wiele..., ale będziecie mogli zmierzyć się z innymi testerami w dwóch konkurencjach, w tym jednej pod patronatem BugBit Studio. Dla najlepszych przewidzieliśmy nagrody w postaci testerskich tshirtów oraz plakatów.

W związku z tym, że w tym roku TestingCup odbędzie się na naszym podwórku, w Katowicach, na stoisku będziecie mogli skosztować śląskich bonbonów. Zaprezentujemy też stroje zaprzyjaźnionej drużyny triathlonowej, CHOP ZE ŻELAZA, którą w tym roku objęliśmy sponsoringiem.

Liczymy na Waszą obecność. Jesteśmy do Waszej dyspozycji jeśli chcielibyście porozmawiać z nami o testowaniu lub dopytać o szczegóły oferty szkoleniowej. Na stoisku dostępne będą katalogi z pełną ofertą kursów praktycznych oraz warsztatów. Uczestnicy wydarzenia w tym roku będą mogli liczyć na specjalnie przygotowane pakiety rabatowe na oferowane przez nas szkolenia. Zapraszamy!

 

To powinno Cię zainteresować