TestingCup2013 na Stadionie Narodowym

TestingCup2013 na Stadionie Narodowym
Otwarte Mistrzostwa Polski w Testowaniu Oprogramowania TestingCup 2013 zapowiadają się coraz bardziej emocjonująco. Miejsca dla chętnych do wzięcia udziału w zawodach skończyły się w ciągu doby. 100 uczestników, z czego połowa to drużyny, już teraz szykuje się na zwycięstwo. Organizatorzy zadbali też o wyjątkową lokalizację imprezy. Pierwsze w historii polskiego IT testerskie zmagania odbędą się bowiem na Stadionie Narodowym!
Wybór miejsca jest nieprzypadkowy. Stadion zapewnia atmosferę sportowej rywalizacji, nowoczesną  infrastrukturę i komfortowe warunki zarówno dla zawodników, jak i widzów.
 
Mistrzostwa mają też nowych partnerów. W roli wystawców zaprezentują się m.in. Nokia Siemens Networks oraz Sii, którzy wystawią także swoje testerskie drużyny w zawodach. Partnerem technologicznym imprezy jest firma ITevent, która zapewni testerom komputery.
 
Wkrótce pojawią się kolejne szczegóły dotyczące imprezy, w tym na temat aplikacji, która ma być przetestowana.
 
I pamiętajcie, że wciąż można uczestniczyć w TestingCup w charakterze widza, wpaść  23 września na Stadion Narodowy, popatrzeć jak testują inni, posłuchać prelekcji zaproszonych gości. Wystarczy się zarejestrować na stronie testingcup.pl/?page_id=1258. Wstęp dla widzów jest darmowy!
 
Przypominamy, że gość specjalny Mistrzostw, David Evans, 24 września (dzień po zawodach) poprowadzi warsztaty z Testowania w Metodykach Agile. Wciąż są jeszcze wolne miejsca.
Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj 
 
Zapraszamy!
 

To powinno Cię zainteresować