Trwa Call for Proposals w ramach Quality Excites 2018

Trwa Call for Proposals w ramach Quality Excites 2018
Tylko do 3 kwietnia br. macie możliwość zgłoszenia propozycji wystąpienia w ramach konferencji Quality Excites.
 

Tegoroczne Quality Excites odbędzie się 22-23 czerwca br. w Gliwicach.

To już 7. edycja tej ogólnopolskiej konferencji, która od 2012 roku gromadzi wokół siebie specjalistów w dziedzinie tworzenia oraz poprawy jakości oprogramowania. W czasie trwającej 2 dni zeszłorocznej edycji wydarzenia odbyły się łącznie 34 prelekcje: 20 wykładów, 11 warsztatów oraz 3 panele dyskusyjne. Gośćmi specjalnymi byli profesjonaliści światowej sławy w dziedzinie testowania: Gáspár Nagy (twórca frameworka SpecFlow) oraz Aslak Hellesøy (twórca narzędzia do implementacji testów o nazwie Cucumber).

W 2017 roku Quality Excites po raz kolejny uzyskało tytuł najlepszej bezpłatnej konferencji testerskiej w Polsce w ramach głosowania przeprowadzonego przez testerzy.pl.

Tegoroczna akcja Call for Proposals trwa do 3 kwietnia 2018 roku. Forma wystąpienia jest otwarta - może to być zarówno wykład, warsztat, panel dyskusyjny, jak i inne. Dowolna jest także liczba zgłoszeń. Wśród wiodących zagadnień omawianych na Quality Excites znajdują się między innymi: innowacyjne podejścia i strategie do zapewniania jakości w projekcie, automatyzacja testów, testy niefunkcjonalne, Internet of Things oraz Machine Learning.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.qualityexcites.pl/cfp.

 

Organizatorem konferencji jest gliwicka firma Future Processing (FP) zajmująca się wytwarzaniem najwyższej jakości oprogramowania.

FP od lat rozwija kompetencje w zakresie Machine Learning, stosując z powodzeniem swoją wiedzę w przestrzeni obrazowania medycznego, nadzorowania jakości produkcji, czy współtworzeniu inteligentnych miast. Jednym z projektów firmy jest Cardio4D, czyli platforma obliczeniowa, której celem jest zwiększenie wydajności obrazowania medycznego u pacjentów z chorobą niedokrwienną serca.

FP jest jedną z 3 śląskich firm tworzących konsorcjum FP Space. Jego celem jest m.in. budowa satelity Intuiton-1 z najbardziej wydajnym na świecie komputerem pokładowym i zaawansowanymi przyrządami do obserwacji Ziemi oraz wsparcie budowy 4. polskiego satelity PW-Sat2. 

Firma jest także organizatorem konferencji programistycznej Future Dev Day, międzynarodowego maratonu programistycznego Deadline24 oraz cyklu wykładów i warsztatów Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania.