Wakacyjne szkolenia z testerzy.pl

Wakacyjne szkolenia z testerzy.pl
Zapraszamy Was na wakacyjną podróż szkoleniową z testerzy.pl! Uczymy (się) i odpoczywamy w perełkach polskiej turystyki.
 

W lipcu i sierpniu stawiamy na wakacyjną edukację. Przygotowaliśmy dla Was 5 terminów szkoleń ISTQB Poziom Podstawowy oraz Zawód Tester.

Nie zapomnieliśmy jednak o wypoczynku, dlatego wszystkie kursy zaplanowaliśmy w niecodziennych, ale klimatycznych i wyjątkowo atrakcyjnych turystycznie regionach Polski.

Cykl szkoleń wakacyjnych rozpoczynamy od ISTQB Poziom Podstawowy w Wiśle, które rozpocznie się już 19 lipca. Wisła, a inaczej Perła Beskidów, jest miejscem wyjątkowym nie tylko dla mieszkańców Górnego Śląska. Przez cały rok miasto odwiedzane jest przez tysiące turystów i każdy znajdzie tu coś dla siebie. Szlaki turystyczne, wyciągi narciarskie, baseny, SPA, trasy rowerowe, restauracje i duża baza hotelowo-noclegowa.

 

Kilka dni później, 24 lipca, udajemy się do pięknego Kazimierza Dolnego wraz ze szkoleniem Zawód Tester. Termin szkolenia nie jest przypadkowy. Dzień po zakończeniu kursu, 29 lipca, w Kazimierzu Dolnym rozpoczyna się 11. Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. Można więc połączyć rozwój zawodowy i zdobywanie nowych kwalifikacji wraz z poszerzeniem wiedzy na temat sztuki filmowej. Jeśli jednak czas na to nie pozwoli, samo miasto oferuje cały wachlarz atrakcji turystycznych.

 

W drugiej części wakacji wyruszamy na Podkarpacie. Tak, tak... właśnie tam odkryliśmy magiczne miejsce, do którego chcielibyśmy Was zaprosić na szkolenie ISTQB Poziom Podstawowy. Karpacka Troja, która mieści się tuż pod Jasłem to Skansen Archeologiczny porównywany do znanego wszystkim Biskupina. Jedno z najstarszych i najlepiej zachowanych grodzisk słowiańskich. Od 8 sierpnia zarezerwowane dla testerów oprogramowania, którzy w ramach szkolenia wezmą również udział w warsztatach strzelania z łuku. W bliskiej odległości od Skansenu, w którym realizowane będzie szkolenie, znajduje się jedna z najpiękniejszych polskich winnic, Winnica Jasiel, do której zaprosimy Was na wieczór integracyjny połączony ze zwiedzaniem winnicy i degustacją prestiżowych win. Winnica Jasiel to jedyna winnica tarasowa w Polsce o nachyleniu stoku pod kątem 45 stopni, usytuowana w przepięknej naturalnej scenerii w której nie zabrakło również stawów. Po szkoleniu osoby, których temat Słowian zainteresuje mocniej będą mogły wziąć udział w VII Karpackim Festiwalu Archeologicznym Dwia Oblicza Trzcinicy lub wyruszyć w Bieszczady.

 

22 sierpnia przenosimy się do stolicy polskich Tatr. W Zakopanem zaproponujemy Wam szkolenie Zawód Tester! Finał szkoleń wakacyjnych zaplanowany został na ostatni tydzień sierpnia. 28-30 sierpnia zapraszamy Was do Sopotu na szkolenie ISTQB Poziom Podstawowy.

 

 

Rezerwacji na szkolenia należy dokonywać mailowo pisząc na adres kontakt@testerzy.pl.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona!

 

 

Źródła fotografii:

http://www.winnicajasiel.pl/pl/o-winnicy/galeria
http://www.krolkazimierz.pl/hotel/galeria
http://www.dwabrzegi.pl/en/galleries/kazimierz-dolny-en/ fot.Maks Skrzeczkowski
http://wisla.pl/
http://podroze.onet.pl/tatry-nowy-regulamin-dla-wozakow-za-rok/twt6g
http://www.esopot.pl/sopockie-molo-i-przystan-jachtowa/
 
 

To powinno Cię zainteresować