WarszawQA #5

WarszawQA #5
Zapraszamy na piąte spotkanie WarszawQA, a w nim prezentacja platformy narzędzi IBM Jazz w obszarze planowania i nadzorowania nad procesem testowania oprogramowania oraz obszarów bezpośrednio z nimi związanych, jak zarządzanie wymaganiami czy zarządzanie zmianami oraz filozofia Lean Startup w kontekście jakości w biznesie i nie tylko.
Gośćmi będą specjaliści dużych, prężnie rozwijających się korporacji, z bogatym bagażem doświadczeń i wiedzy.

 

Kiedy: 17 luty 2015, 18.00-21.00

Gdzie: Warszawa, ul. Domaniewska 44a, budynek Platinium 5, piętro VII (siedziba firmy K2 Internet S.A.).

Tematy prezentacji:

 

Jakość w uruchamianiu biznesu? Podejście Lean Startup (Dariusz Paczewski)

Od testera do biznesmena – czyli o tym jak wykorzystać cechy testera oprogramowania do testowania… pomysłów na biznes. Omówienie procesu opartego o filozofię Lean Startup, kwestia jakości w biznesie oraz testowania hipotez.

 

Wsparcie zarządzania procesami wytwarzania (wymagania, testy) na przykładzie IBM Jazz Platfrom (Bartosz Chrabski)

Ułatwienia w komunikacji między zespołami, zwiększenie przewidywalności i jakości w projektach, integracja narzędzi, obniżenie ryzyka zawsze było wyzwaniem w projektach. Czy już jesteśmy gotowi aby robić to efektywnie? Nie ma jasnej odpowiedzi na to pytanie, ale już wiemy jak to zrobić z platformą IBM Jazz. Celem spotkania jest prezentacja platformy narzędzi IBM Jazz w obszarze planowania i nadzorowania nad procesem testowania oprogramowania oraz obszarów bezpośrednio z nimi związanych jak zarządzanie wymaganiami czy zarządzanie zmianami.

Prezentacja ma charakter wprowadzenia technicznego i poglądowego zapoznania się z technologią, a nie prezentacji handlowej.

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak wymaga rejestracji: WARSZAW-QA#5.
 
 
 
 

#warszawqa

 

To powinno Cię zainteresować