Warsztaty z Paulem Gerrardem w Warszawie

Warsztaty z Paulem Gerrardem w Warszawie
Paul Gerrard – konsultant, trener, autor wielu publikacji, webmaster, programista, tester, prelegent międzynarodowych konferencji oraz szef programowy EuroSTAR 2014 w czerwcu po raz pierwszy odwiedzi Polskę.
Po pierwsze, aby wygłosić prelekcję na Mistrzostwach Polski w testowaniu oprogramowania TestingCup 2014. Po drugie, aby dla testerzy.pl poprowadzić warsztaty.
 
 
Mało kto może pochwalić się takimi dokonaniami jak Paul. To jemu zawdzięczamy takie definicje w testowaniu jak faza testów, skalowalność, testowanie dostępności, testowanie oparte na ryzyku (za słownikiem testerskim: http://edu.ittraining.pl/material/Slownik-terminow-testowych-ISTQB).
 
W 2011 roku zdobył nagrodę EuroSTAR European Testing Excellence. W 2013 otrzymał The European Software Testing Awards (TESTA) za swój całościowy wkład w rozwój testowania.
 

4 czerwca w Warszawie, dzień po Mistrzostwach odbędzie się warsztat Paula "Test Strategy in a Day". Więcej informacji o tematyce warsztatu 

Natomiast 5 czerwca, również w Warszawie, Paul zaprasza na warsztaty "Building Better Software with Business Stories". Szczegółową agendę znajdziecie tutaj 
 
 
Koszt uczestnictwa w każdym z nich to 850 zł netto/os. Osobom, które zapiszą się na dwa warsztaty oferujemy dodatkową zniżkę – zapłacą jedynie 1 500 zł netto/os. za dwa dni. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.
 
Zapraszamy do skorzystania z tej wyjątkowej okazji!
 
 

To powinno Cię zainteresować