Warsztaty z testowania "Check this out"

Warsztaty z testowania "Check this out"
Studentów z Trójmiasta i okolic serdecznie zapraszamy na warsztaty "Check this out" - pierwsze tygodniowe warsztaty organizowane przez EESTEC Gdańsk oraz pierwsze międzynarodowe warsztaty dotyczące testowania oprogramowania w Trójmieście.
 

Kiedy: od 26 do 30 października 2015 r.

Gdzie: Gdańsk, ul. G. Narutowicza 11/12, Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

 

EESTEC (Electrical Engineering Students' European Association) to międzynarodowa organizacja studencka działająca na Politechnice Gdańskiej. Członkami organizacji są studenci zainteresowani rozwojem wiedzy technicznej, głównie z zakresu IT oraz umiejętnościami interpersonalnymi. Udaje im się łączyć te dwie różne dziedziny biorąc udział w międzynarodowych warsztatach organizowanych przez lokalne oddziały EESTEC w całej Europie. 

Ze względu na ogólnoeuropejski charakter warsztatów językiem wykładowym jest język angielski. Inicjatywa skierowana jest do wszystkich trójmiejskich studentów zainteresowanych tematyką testowania oprogramowania. Dzięki współpracy z wiodącymi firmami branży IT w Trójmieście prelegentami warsztatów będą wysoko wykwalifikowani testerzy, którzy podzielą się swoją wiedzą z uczestnikami szkoleń. Dzięki różnorodności tematów oraz prelegentów każdy z uczestników "Check this out" znajdzie coś ciekawego dla siebie, niezależnie od stopnia wiedzy i doświadczenia. 

 

Oficjalna strona EESTEC: https://eestec.net/

Fanpage na FB: https://www.facebook.com/eestecgda?fref=ts

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/1650808771843553/

 

 

To powinno Cię zainteresować