Wyszukiwarka i inne zmiany na EDU

Wyszukiwarka i inne zmiany na EDU
EDU stało się dla nas ważnym narzędziem komunikacji z uczestnikami naszych szkoleń i egzaminów. Postanowiliśmy uzbroić je w nowe funkcje i komunikaty.
 

Najważniejsze zmiany mogą być niezauważalne dla użytkowników, ale są widoczne dla wyszukiwarek internetowych. Staramy się, aby informacje o szkoleniach czy egzaminach można było uzyskać już z poziomu wyszukiwarki Google. Przykładowo, wpisując hasło "istqb poziom podstawowy":

 

 

Dodaliśmy również wyszukiwarkę szkoleń i egzaminów na stronie głównej, która pomoże Wam szybciej znaleźć szukane informacje.

 

 

Dodaliśmy możliwość generowania dyplomu uczestnictwa w szkoleniu (dotyczy przyszłych terminów) i możliwość jego udostępniania na profilach społecznościowych. Pomoże to łatwiejszym aktualizowaniu Waszego papierowego czy też internetowego CV.

 

 

 

Oprócz tego kilka istotnych zmian:

  • zmiany w mechanizmie ankiet
  • nowy typ powiadomień "tęsknimy", aby przypomnieć Wam, że w EDU czekają na Was nowe wersje materiałów szkoleniowych
  • zmiany w mechanizmie istniejących powiadomień, umożliwiające Wam zarządzanie tym, co chcecie, a czego nie chcecie od nas dostawać
  • zmiany w mechanizmie uprawnień do materiałów
  • modyfikacje i poprawki w zasadzie na wszystkich obszarach aplikacji poza stroną główną i statycznymi stronami, mające na celu poprawę defektów i stabilizację oprogramowania.

 

Warto również zwrócić uwagę na istniejące już funkcje, które ułatwiają posługiwanie się EDU. Są to:

 

A to wszystko dostępne zarówno na desktopie, jak i w przeglądarce (RWD).

 

EDU ciągle się rozwija pod kątem Waszych opinii i komentarzy. Przetestujcie dla nas nowe funkcje. Najlepsze zgłoszenia nagrodzimy naszymi kubkami i książkami.

 

 

#edu

 

To powinno Cię zainteresować