Zawód Tester - szkolenie + praktyka. Wakacyjny termin

Zawód Tester - szkolenie + praktyka. Wakacyjny termin
Zawód Tester w niecałe pół roku stało się najpopularniejszym szkoleniem testerskim w naszej ofercie. Kolejna okazja na udział w szkoleniu to Katowice od 22 sierpnia.

Szkolenie dedykowane jest w szczególności osobom początkującym, bez wiedzy i doświadczenia, czy też osobom planującym zmianę branży, chętnych na wejście do świata IT. Kompleksowość kursu polega na połączeniu praktyki testowania z elementami szkolenia ISTQB Poziom Podstawowy. Oznacza to, że teraz w ramach jednego, 4-dniowego kursu uczestnicy mają możliwość poznania podstaw praktycznego testowania, dobrych praktyk oraz przygotowania do podejścia do egzaminu certyfikującego ścieżki ISTQB na poziomie podstawowym. Ponadto po kursie możliwe jest skorzystanie z 3-tygodniowej, zdalnej praktyki, dzięki której kursant utrwala nabyte umiejętności. Całość kursu, w tym agenda, zadania i przykłady zostały przygotowane przez kadrę testerzy.pl pod przewodnictwem Radka Smilgin, autora popularnej książki "Zawód tester".

Będąc uczestnikiem szkolenia Zawód Tester otrzymasz komplet starannie opracowanych materiałów szkoleniowych w formie podręcznika opisującego zagadnienia omawiane podczas szkolenia oraz pełen dostęp do materiałów elektronicznych na platformie EDU.

Po szkoleniu będziesz gotowy do rozpoczęcia pracy w testowaniu oprogramowania. Posiądziesz umiejętność wykonywania testów aplikacji i tworzenia przypadków testowych. 

 

Dowiedz się więcej o szkoleniu

To powinno Cię zainteresować