Zdobądź wejściówki na konferencję TestingCup 2014

Zdobądź wejściówki na konferencję TestingCup 2014
Wykaż się inicjatywą, zrób coś nowego dla społeczności testerskiej i zdobądź DARMOWE wejściówki na TestingCup 2014.
 
Masz pomysł na to, aby zrobić coś dla społeczności testerskiej, przyczynić się do promocji testowania oprogramowania w Polsce, albo promocji polskiego testowania za granicą? A na dodatek potrafisz ten cel zrealizować? W zamian za Twoją aktywność otrzymasz wejściówkę na konferencję TestingCup.
 
Jak to zrobić?
 

Pomysł

Wymyśl, co można zrobić dla testowania i działaj! Zorganizuj spotkanie/prezentację w swoim mieście, na którym opowiesz, czym jest testowanie oprogramowania, napisz artykuł, przetłumacz obcojęzyczną publikację i… – możliwości jest wiele i liczymy, że nas zaskoczycie swoją pomysłowością.
 
Cel działania jest jasny: to ma być Wasz wkład w promocję testowania oprogramowania w Polsce, coś czym możecie podzielić się z innymi testerami, coś co będzie dla nich użyteczne. Co ma zawierać?
 
opis Waszego projektu
uzasadnienie dlaczego jest on użyteczny i w jaki sposób wpisuje się w ideę promowania testowania oprogramowania
 
Z propozycji, które do nas prześlecie wybierzemy te, które będziemy chcieli, abyście zrealizowali.
 

Realizacja

Pomysł to tylko pierwszy, choć bardzo ważny krok. Drugim, być może jeszcze istotniejszym, jest jego zrealizowanie. Organizatorzy dają Wam na to czas do 15 maja. Do tego czasu oczekują na raport przedstawiający rezultaty Waszych działań. Co ma zawierać?
 
opis rezultatu, wynik
co osiągnęliście poprzez realizację pomysłu
zdjęcia, wideo, relacje [jeśli dotyczy]
 

Nagroda

Najlepsze i zrealizowane pomysły zostaną nagrodzone darmowymi wejściówkami na Mistrzostwa Polski w Testowaniu Oprogramowania w charakterze widza/uczestnika konferencji.
 
Dodatkowo wyniki Waszych działań zostaną opublikowane na łamach testerzy.pl, a o Waszej inicjatywie usłyszy cała publiczność Mistrzostw.
 
Macie pytania, chcecie porozmawiać na temat Waszych pomysłów? Piszcie na adres: testingcup@testingcup.pl!
 
 
 

To powinno Cię zainteresować