1. Za darmo
Wydarzenie zostało przygotowane naprawdę bardzo sprawnie i profesjonalnie, w dodatku zawierało wiele ciekawych elementów. Chcąc uczestniczyć w wydarzeniu, nie tylko nie trzeba było za nie zapłacić, ale również nie trzeba było się nawet na nie rejestrować. Był świetny prezent od A4Q dla całej społeczności. Doceniamy to!
2. Wirtualne przestrzenie wystawiennicze
Podczas wydarzenia można było odwiedzić wirtualne stoiska partnerów oraz sponsorów.
Gather.Town okazało się naprawdę ciekawym narzędziem. Mając włączoną kamerkę i mikrofon, w łatwy sposób można było nawiązać kontakt z osobami w przestrzeni. Przechodząc obok stojących koło nas osób, istniała możliwość podsłuchania ich rozmów. Prawie jak w realnym świecie.
3. Liczba prezentacji
Organizatorzy przygotowali wiele prezentacji, dostępnych w różnych językach. Jeśli więc angielski nie był preferowanym językiem uczestnika wydarzenia, mógł on wziąć udział w wielu prelekcjach, w takich językach jak niemiecki, hiszpański, niderlandzki, francuski, rosyjski czy chociażby polski. Były to 3 intensywne dni od rana do wieczora. W wydarzeniu brało udział ponad 80 prelegentów, a ich lista była naprawdę zacna. Przeważały w niej europejskie nazwiska: Rik Marselis, Paul Gerrard, Chris Rourke czy Erik Van Veenendaal. Polskę reprezentowali: Tomasz Konieczny, Kasia Morawska, Tomasz Prus, Piotr Wicherski i Radek Smilgin.
4. Spektakularne liczby
Imponujące liczby, możliwe jedynie dla wydarzenia online, w podsumowaniu wydarzenia:
- 314 000 oglądających
- 9000 zarejestrowanych osób
- 4 500 000 osób, do których dotarły treści A4Q
- 100 krajów.
Prezentacja zamykająca.
Więcej informacji: https://a4qworldcongress.com
Dziękujemy A4Q / GASQ za zaproszenie i możliwość uczestniczenia w tym wyjątkowym wydarzeniu. Liczymy na kolejne edycje!