Czy masz predyspozycje, by zostać testerem? Sprawdź się

Czy masz predyspozycje, by zostać testerem? Sprawdź się
Zastanawiasz się, czy branża testerska jest dla Ciebie? Udostępniliśmy test predyspozycji, który pomoże Ci sprawdzić Twoje predyspozycje w 15 minut i do tego całkowicie za darmo.

Nasz test predyspozycji jest narzędziem, które pomoże określić, czy masz odpowiednie umiejętności i wiedzę niezbędną do pracy jako tester oprogramowania. Test składa się z trzech części, a każda z nich pozwala na ocenę: cech osobowości takich jak logika i spostrzegawczość, Twojej ogólnej wiedzy technicznej, a także wiedzy testerskiej. 

Planujesz karierę jako tester? A może myślisz o przebranżowieniu? Testowanie oprogramowania to nie tylko zawód, ale również pasja i styl życia, a w dodatku świetna zabawa i ogromna satysfakcja z wykonywanej pracy. Istnieje zbiór cech, które pozwalają łatwo wejść w rolę testera, a których brak czyni tę drogę bardziej wyboistą. Decyzję o wyborze tej ścieżki rozwoju warto poprzedzić dobrą analizą sytuacji rynkowej, ale również własnej gotowości. 

Wypełnienie testu zajmie Ci nie więcej niż 15 minut, a jego wyniki otrzymasz bezpośrednio na Twojego maila. A co dalej? 

Jeśli Twój wynik Cię satysfakcjonuje, zobacz Jak zostać testerem? i koniecznie sprawdź nasze szkolenie dla początkujących testerów Zawód Tester. 

Masz już wynik, ale mogło być lepiej? testerzy.pl to bezcenne źródło testerskiej wiedzy, którą znajdziesz w publikowanych przez nas artykułach

Wypełnij test predyspozycji tutaj
 

To powinno Cię zainteresować