Nowe szkolenie "Confluence" w testerzy.pl

Nowe szkolenie "Confluence" w testerzy.pl
Szukając skutecznego narzędzia, które wspomogłoby efektywne zarządzanie treścią w organizacji, warto zwrócić uwagę na Confluence Cloud. Od teraz warsztaty z jego użytkowania znajdziecie także w naszej ofercie.

Confluence to kolejna — po JIRA — aplikacja firmy Atlassian. W wielkim skrócie jest ono przestrzenią roboczą opracowaną z myślą o dostępie zdalnym, w której zespoły mają możliwość dzielenia się wiedzą oraz współpracy. Otwarta, połączona struktura zapewnia swobodny przepływ informacji między wszystkimi pracownikami, co znacznie wpływa na wspomaganie efektywnego zarządzania treścią w całej organizacji. Dzięki temu znika problem zapchanej poczty, bałaganu w plikach czy utraty dokumentów na skutek awarii systemu operacyjnego.

Dlaczego warto zdecydować się na korzystanie z Confluence?

Przede wszystkim warto zrobić to dlatego, że narzędzie pozwala m.in. na tworzenie, przechowywanie, komentowanie, wyszukiwanie oraz edytowanie treści. Umożliwia też kreowanie własnych stron oraz umieszczanie na nich np. plików z dysku. Użytkownik sam wybiera to, kto i w jakim stopniu ma dostęp do treści. Confluence, dzięki funkcjom społecznościowym, daje pracownikom szansę na wniesienie swojego wkładu w tworzone treści, dzielenie się nimi i otrzymywanie informacji zwrotnych, tworząc dzięki temu lepszą kulturę otwartej pracy zespołowej. A ponad to wszystko, Confluence eliminuje izolację zespołów i, co najważniejsze, pozwala lepiej zorganizować pracę. 

Nie ma co ukrywać, że Confluence to swego rodzaju maszyna do pracy zdalnej z mnóstwem praktycznych funkcjonalności. Znacznie więcej będziecie mogli dowiedzieć się o nich na naszym warsztacie z Confluence – zarządzaj efektywnie treścią w organizacji. Jest ono dedykowane osobom, które zamierzają pełnić lub już pełnią rolę menedżerów zarządzania treścią w organizacji na poziomie projektowym, lub całych organizacji. Do wzięcia udziału w warsztatach nie jest wymagana żadna specjalistyczna wiedza, ale wcześniejsza znajomość narzędzia będzie pomocna. 

Szkolenie trwa dwa dni i w przeważającej części składa się z pracy z narzędziem połączonej z częścią wykładową. Część warsztatowa szkolenia to wiele ćwiczeń praktycznych, które w szczegółach pokazują wszystkie możliwości narzędzia. Oprócz wprowadzenia do narzędzia omówione zostaną między innymi także takie jego funkcje, jak:

  • tworzenie stron - dokumentów, w których pracownicy mogą tworzyć, edytować i omawiać swoją pracę - oraz przestrzeni zawierających strony dla osób, zespołów i projektów strategicznych,
  • tworzenie i wykorzystywanie szablonów – mowa tu o szablonach wykorzystywanych do zarządzania projektami, poprzez szablony związane z projektowaniem strategicznym, a kończąc na tych dla menedżerów produktu,
  • dodawanie załączników oraz import plików do Confluence (np. Word, Excel); warto tu wspomnieć, że setki aplikacji w sklepie Atlassian Marketplace pozwalają na dopasowanie Confluence do potrzeb całego zespołu. Należą do tego rozwiązania umożliwiające personalizację motywów, tworzenie diagramów lub zarządzanie przepływem pracy,
  • zapoznanie z możliwościami exportu do plików, np. Word, PDF, Excel,
  • integracja Confluence z innymi systemami Atlassian (Jira, Service Desk), co wspomaga usprawnienie pracy z pakietem narzędzi Atlassian i pracę zdalną razem z zespołem.

Szkolenie poprowadzi Rafał Stańczak, trener szkoleń z zakresu Scrum, a także narzędzia Jira i Jira Service Desk, doświadczony i wieloletni konsultant oraz coach Quality Assurance i Scrum, który swoją wiedzę i umiejętności wykorzystywał w kilku dużych, międzynarodowych projektach z różnych branż (telekomunikacja, ubezpieczenie, e-commerce). Jest podwójnie certyfikowanym Scrum Masterem oraz założycielem i autorem bloga www.scrumdo.pl, w ramach którego dzieli się ze społecznością polskiego IT posiadaną wiedzą i nowinkami ze świata Agile. 

Rafał dla testerzy.pl prowadzi także inne szkolenia, m.in. Testowanie w metodykach Agile czy Administracja JIRA na poziomie projektowym.

Więcej informacji oraz dostępne terminy szkolenia z Confluence znajdziecie tutaj

Cena szkolenia w wersji online to 2500,00 PLN netto

Promocja

Na pierwsze warsztaty z Confluence zapraszamy już 20-21 czerwca 2022 r. w wersji online. Dla najszybszych przygotowaliśmy także zniżki: 

  • każda osoba, która zapisze się na szkolenie do końca dzisiejszego dnia (tj. 7 czerwca 2022) z hasłem #Confluence, będzie mogła skorzystać z niego w promocyjnej cenie 1500,00 PLN netto
  • zgłoszenia dokonane w dniach od 8 do 10 czerwca 2022 z hasłem #Confluence2000, pozwalają na udział w szkoleniu w cenie 2000,00 PLN netto.

>> Zapisz się tutaj <<

To powinno Cię zainteresować