Zawód Tester. Edycja weekendowa

Zawód Tester. Edycja weekendowa
Wiesz, co jest pięknego w weekendach? To czas, kiedy wielu z nas ma wolne od pracy i codziennych obowiązków. To również moment, w którym można oddać się pasjom, poszerzać horyzonty i zrobić coś, na co zwykle w tygodniu nie masz czasu. I właśnie z tego powodu udostępniamy nasze bestsellerowe szkolenie Zawód Tester także w weekendy.

Nasza propozycja to coś zupełnie nowego, co pozwoli wszystkim, którzy wcześniej nie mogli wziąć udziału w naszych tradycyjnych kursach, zdobyć wiedzę dla początkujących testerów oprogramowania. To przede wszystkim szansa dla tych, którzy pracują w tygodniu lub mają w jego trakcie inne zobowiązania.

Szkolenie Zawód Tester to nie tylko kolejny kurs dla początkujących testerów. To przede wszystkim ciekawa i wartościowa alternatywa dla nastawionych wyłącznie na teorię szkoleń przygotowujących do zdobycia certyfikatu ISTQB®. Zawód Tester jest pomocą w zdobyciu praktycznego doświadczenia i możliwości wejścia do branży testerskiej, a co za tym idzie - to krok w kierunku rozwoju ciekawej kariery.

Wiemy, że teoria to jedno, a praktyka to drugie, dlatego w szkoleniu Zawód Tester kładziemy duży nacisk właśnie na praktyczne umiejętności. Szkolenie prowadzone jest przez doświadczonych testerów, którzy gotowi są dzielić się całą swoją wiedzą. Nie tylko nauczą Cię teorii, ale także dadzą Ci okazję do tego, by wypróbować ją w praktyce. Po zakończonym szkoleniu uczestnicy są gotowi do rzeczywistych wyzwań, jakie niesie ze sobą praca testera.

Dlaczego weekendy?

Dlatego, że rozumiemy, że życie jest pełne zobowiązań i coraz trudniej znaleźć czas na rozwijanie swoich pasji i umiejętności. Właśnie z tego powodu wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom klientów i wprowadzamy eksperymentalny cykl weekendowych szkoleń wprowadzających do zawodu testera. Takie szkolenie pozwoli Ci uzyskać profesjonalną wiedzę bez konieczności rezygnowania z pracy w tygodniu. Poza tym, dlaczego nie wykorzystać swojego weekendu mądrze, ucząc się czegoś nowego?

Standardowe szkolenie Zawód Tester trwa 4 dni i dla wygody podzieliliśmy go na dwa następujące po sobie weekendy:

  • Część I szkolenia - 9-10 grudnia 2023
  • Część II szkolenia - 16-17 grudnia  2023

Zarezerwuj swoje miejsce na weekendową edycję szkolenia Zawód Tester tutaj.

Do zobaczenia!

To powinno Cię zainteresować