Mr. Buggy, czyli potestuj sobie [aktualizacja]

Mr. Buggy, czyli potestuj sobie [aktualizacja]
W ostatnim czasie otrzymaliśmy kilka maili z zapytaniem o aplikacje open-source do przetestowania. "...mam problem ze znalezieniem jakiegoś projektu, w którym mogłbym sprawdzić czy będę mógł sprawdzić się w roli testera.", napisał Bartosz.
 
Wszystkim, którzy mają ochotę trochę potestować oraz tym, którzy nie mieli okazji wziąć udziału w tegorocznym TestingCup polecamy spróbowania swoich sił przy Mr. Buggym.
 
Mr. Buggy jest aplikacją zawierającą defekty. Została stworzona na potrzeby Mistrzostw Polski w Testowaniu Oprogramowania TestingCup 2013, aby zweryfikować wiedzę i umiejętności testerów. Wszystkie defekty w aplikacji są rzeczywistymi błędami popełnionymi przez programistę w czasie implementacji specyfikacji.
 
Aplikacja zostaje udostępniona aby:
  • każdy tester mógł samodzielnie zmierzyć się z Mr. Buggy i znaleźć możliwie najwięcej jego błędów
  • każdy adept testowania mógł na własnej skórze odczuć jak wygląda praca polegająca na szukaniu defektów w oprogramowaniu.
 
Pobierz Mr. Buggy'ego 
 
Uwaga!
Oprogramowanie jest możliwe do uruchomienia dopiero po instalacji środowiska. Instrukcję konfiguracji i przygotowania środowiska znajdziecie tutaj: plik [PDF] lub [DOC].
 
 
 
 
 

To powinno Cię zainteresować