TeamStar 2013 - wywiad z zespołem Atena! Głosujcie na nich!

TeamStar 2013 - wywiad z zespołem Atena! Głosujcie na nich!
W konkursie TeamStar 2013 startuje Polska drużyna Atena. Odpowiedzieli na kilka naszych pytań i zachęcają Was do głosowania.

Kim jesteście?

Pracujemy w zespole testerskim w firmie Atena usługi informatyczne i finansowe S.A. w Sopocie. Każdy z nas odpowiada za inne obszary w firmie, dzięki temu razem tworzymy zespół który potrafi osiągać cele.

 

Skąd pomysł na udział w konkursie TeamSTAR?
Informacje o konkursie znaleźliśmy na stronie testerzy.pl, kusząca propozycja darmowych wejściówek na konferencje w Goteborgu została przez nas podłapana. Niewielkim kosztem, pomysł plus nasze 'talenty aktorskie' mogły nam dać ciekawą przygodę. Tym bardziej, że będziemy mogli spotkać ludzi którzy są w tej branży ekspertami.
Będziemy mogli zobaczyć jak robią to inni za naszą miedzą. Chcieliśmy także sprawdzić się w nowej dla nas formie wyrazu.
Pokazać w sposób obrazowy i łatwo przystępny proces testów w naszej firmie, a także relacje w kontakcie z innymi ogniwami projektu. Napisaliśmy scenariusz, zebraliśmy sprzęt, zmontowaliśmy choreografię i nakręciliśmy naszą wizję osiągania celów biznesowych w zespole testerskim.
 

 

Jak można was wesprzeć?
Jesteśmy jedynym zespołem z nad Wisły, który zakwalifikował się do finału w tym konkursie, mamy nadzieje że będzie o nas głośno za granicami naszego kraju.
Dziękujemy za dotychczasowe głosy na nasz filmik i prosimy o więcej. Głosowanie tylko do dzisiaj!
 

 

Głosować można na stronie: http://www.eurostarconferences.com/content/teamstar-2013

P.S. Żeby zagłosować trzeba sie zarejestrować, ale mail który podajecie nie jest weryfikowalny zwrotnym mailem na wasza skrzynka pocztową.

To powinno Cię zainteresować