Generowanie danych bezpośrednio na testowanej stronie [aktualizacja]

Generowanie danych bezpośrednio na testowanej stronie [aktualizacja]
Udostępniamy dodatek do przeglądarki umożliwiający generowanie polskich danych testowych bezpośrednio w polach na stronach internetowych. Wystarczy wybrać pożądaną daną z menu kontekstowego.
 

Aplikacja jest niezmiernie prosta w użyciu i została stworzona w testerzy.pl na potrzeby naszych projektów testowych. Udostępniamy ją za darmo i zapraszamy do użycia.

Plugin dostępny jest na główne przeglądarki.

 

Po udanej instalacji w menu kontekstowym przeglądarki i na wybranych polach stron WWW istnieje możliwość wklejenia predefiniowanego lub też wygenerowanego ciągu znaków, zgodnych między innymi z regułami tworzenia numerów NIP, REGON, PESEL czy DOWODU OSOBISTEGO.

 

 

Znaczek "(N)" przy danej testowej oznacza możliwość wygenerowania danych negatywnych.

W menu dodatku znajdziecie wiele możliwości konfiguracji i opcji ustawień, które pozwolą Wam dopasować jego użycie do własnego projektu.

 

Pobierz instrukcję obsługi Generatora Danych >>

 

W planach na przyszłość, a praktycznie w realizacji, mamy jeszcze udostępnienie narzędzia pod przeglądarkę Chrome. Jeśli dostrzegacie możliwości usprawnienia narzędzia, prosimy o ich przekazanie w komentarzach.

 

PS. Narzędzie zostało intensywnie przetestowane podczas kwalifikacji do TestingCup 2017. Defekty zostały naprawione, a przekazane sugestie, w dużej części, uwzględnione.

 

 

To powinno Cię zainteresować