ITCQF. Nowe trenerki w załodze ITtraining

ITCQF. Nowe trenerki w załodze ITtraining
Do naszego zespołu trenerów dołączyły dwie trenerki, które zajmować się będą szkoleniami z zakresu komunikacji technicznej.

Emilia Leśniewska i Jagoda Sitnicka w świecie dokumentacji technicznej zdobyły już wieloletnie doświadczenie. Od teraz swoją wiedzę będą przekazywać uczestnikom szkoleń Profesjonalna komunikacja techniczna ITCQF Poziom Podstawowy.

Emilia Leśniewska

Emilia_Lesniewska.jpg

Z wykształcenia inżynier środowiska, swoje doświadczenie w komunikacji technicznej zdobywała w firmach z branży telekomunikacji, inżynierii sanitarnej czy IT. Na swoim koncie posiada dwa certyfikaty: ITCQF - Certified Technical Communications Foundation Level oraz Certified SAFe® 5 Practitioner. Może pochwalić się doświadczeniem jako koordynator oraz team leader w projektach związanych z dokumentacją techniczną. Aktualnie pracuje na stanowisku Technical Writer w duńskiej firmie, zajmującej się dostarczaniem rozwiązań z obszaru Identity Governance & Administration (IGA). Jej zainteresowania obejmują techniczną stronę tworzenia dokumentacji oraz nowe technologie, a poza godzinami swojej pracy udziela się w ulepszaniu dokumentacji w projektach open source.

Emilia prywatnie jest miłośniczką kotów, jogi oraz kuchni wegańskiej.

Jagoda Sitnicka

jadwiga-sitnicka.jpg

Trenerka z 10-letnim doświadczeniem w dokumentacji technicznej, która ukończyła elektroniczne przetwarzanie informacji. Pomaga nowym tech writerom wejść w świat dokumentacji technicznej. Jej zainteresowaniem są relacje międzyludzkie i to zainteresowanie jednoznacznie definiuje jej dewizę: użytkownik jest najważniejszy!

Aktualnie Jagoda łączy pracę tech writera API z macierzyństwem.

Szkolenia

Na najbliższe szkolenie Profesjonalna komunikacja techniczna ITCQF Poziom Podstawowy prowadzone przez Emilię Leśniewską zapraszamy już w dniach 28-29 lipca 2022 r., online.

Zapisz się na szkolenie
 

To powinno Cię zainteresować