ISTQB® Kierownik Testów. Unikalny egzamin próbny na platformie EDU

ISTQB® Kierownik Testów. Unikalny egzamin próbny na platformie EDU
Jeśli przygotowujecie się do egzaminu ISTQB® Kierownik Testów, na platformie EDU znajdziecie przygotowany specjalnie przez akredytowanego trenera wyjątkowy egzamin próbny.

ISTQB® Poziom Zaawansowany - Kierownik Testów - nieoficjalny egzamin próbny to wartościowy, unikalny i dostępny jedynie u nas egzamin próbny, składający się z pytań z oficjalnych zestawów ISTQB®, innych niż Kierownik Testów, ale specjalnie zmodyfikowanych i zgodnych z zakresem wiedzy Kierownika Testów. Dzięki temu zabiegowi został stworzony zestaw pytań dla egzaminu Kierownik Testów, w 100% zgodny z najnowszym sylabusem i słownikiem ISTQB®. 

W jego puli znajdziecie 85 pytań, spośród których losowanych jest 65 obejmujących pytania zbliżone do tych dostępnych już podczas oficjalnego egzaminu ISTQB®. Dzięki temu, że pytania i możliwe odpowiedzi wybierane są losowo (na zasadzie mechanizmu mieszania pytań), przy każdorazowym podejściu do testu tworzone są unikatowe zestawy egzaminacyjne.

Materiał rekomendowany jest dla wszystkich osób planujących zdawać egzamin ISTQB® Poziom Zaawansowany – Kierownik Testów. To wartościowa pomoc naukowa, która jest też doskonałym sposobem na to, by sprawdzić i utrwalić zdobytą wiedzę przed przystąpieniem do oficjalnej certyfikacji. Przypominamy jednak, że egzamin próbny jest stworzony w oparciu o opublikowane wytyczne i materiały ISTQB®, ale nie jest egzaminem, po którym przyznawany jest certyfikat ISTQB®.

Kupując ISTQB® Poziom Zaawansowany - Kierownik Testów - nieoficjalny egzamin próbny, otrzymacie od nas nieograniczony dostęp do generatora pytań egzaminacyjnych. Materiał dostępny jest na platformie EDU w cenie 150,00 PLN netto.

Darmowy dostęp do przygotowanego przez nas nieoficjalnego egzaminu próbnego ma ponadto także każdy użytkownik, który zdecyduje się podchodzić do właściwego egzaminu ISTQB® Poziom Zaawansowany – Kierownik Testów w naszym centrum egzaminacyjnym. 

Rezerwacji egzaminu ISTQB® można dokonać za pośrednictwem formularza.

Rezerwuj termin egzaminu
 

To powinno Cię zainteresować