Zamawianie i kupowanie egzaminów ISTQB. Teraz jeszcze prostsze

Zamawianie i kupowanie egzaminów ISTQB. Teraz jeszcze prostsze
Wychodząc naprzeciw obostrzeniom i ułatwiając proces rezerwowania miejsc na egzaminach, w tym ISTQB, IREB, ITCQF oraz wielu innych, uruchomiliśmy system z elektronicznymi zapisami oraz zakupami.

Cyfryzacja usług na szeroką skalę, z którą spotykamy się obecnie w wielu branżach, stanowi jeden ze skutków ubocznych epidemii. Dostosowanie się do globalnej sytuacji pozwoliło usprawnić poruszanie się w świecie online, dzięki czemu całkiem sporo spraw możemy załatwić obecnie w formie zdalnej – od drobnych zakupów, poprzez wizytę u lekarza, a na edukacji kończąc. 

Podczas gdy dla części dziedzin owo „przestawienie się” stanowiło nie lada wyzwanie, to firmy szkoleniowe miały już o wiele łatwiejszy start. Jak wiecie również i my od kilku miesięcy, nie tylko szkolimy Was zdalnie, ale również w tej formie przeprowadzamy egzaminy. Do nowej sytuacji należało zatem dostosować narzędzia, które usprawnią proces ich zamawiania.

Platformę EDU możecie znać z tego, że stanowi bazę wiedzy dla wszystkich uczestników naszych szkoleń. Tutaj również możecie zamawiać egzaminy i właśnie nowy formularz zamówień chcielibyśmy dzisiaj pokazać.

Obecnie w ofercie znajdziecie zarówno egzaminy stacjonarne, jak i zdalne. W zależności od opcji, którą wybierzecie proces zamówienia będzie się nieznacznie różnił.

Egzaminy stacjonarne 

Na początek należy wybrać rodzaj oraz typ egzaminu, np. ISTQB Poziom Podstawowy – stacjonarnie:
 

Dalej wybieracie interesującą Was lokalizację oraz przypisany do niej termin:

Standardowo termin potwierdzany jest w momencie zebrania się minimalnej grupy egzaminacyjnej w ilości 6 osób. W momencie potwierdzenia terminu otrzymacie fakturę proforma do przedpłaty za udział w egzaminie, a następnie informacje organizacyjne.

Przed wysłaniem zgłoszenia nie zapomnijcie się przedstawić i zostawcie adres korespondencyjny, abyśmy mogli na bieżąco informować Was o statusie sesji egzaminacyjnej. 

Jeśli nie znaleźliście dogodnej lokalizacji ani terminu wyślijcie nam zgłoszenie z propozycją nowej daty, a my będziemy się kontaktować, jak tylko zbierze się grupa egzaminacyjna. Tę opcję znajdziecie na stronie http://edu.ittraining.pl/egzaminy

Egzaminy online

W opcji zdalnej możecie zamówić egzamin za pomocą formularza zgłoszeniowego albo kupić bezpośrednio na naszej stronie.

  1. Formularz zgłoszeniowy

Wysłanie zgłoszenia, podobnie jak w przypadku egzaminów stacjonarnych, jest równoznaczne z rezerwacją miejsca na dany termin. W formularzu należy wybrać nazwę oraz typ egzaminu, np. ISTQB Poziom Podstawowy – online, a następnie wybrać dowolną datę oraz godzinę

Zdecydowanym plusem wyboru opcji zdalnej są gwarantowane terminy – nie czekamy więc aż zbierze się grupa. Informację zwrotną wraz z przewodnikiem po egzaminach online wysyłamy od razu, a po opłaceniu faktury proforma otrzymujecie też natychmiastowo dostęp do materiałów egzaminacyjnych.
Pamiętajcie jednak, że egzaminy online możecie zamówić nie później niż 5 dni roboczych przed planowaną datą.

  1. Opcja „Kup teraz”

Tutaj nie ma większej filozofii. Uzupełniacie formularz jak poprzednio i kupujecie egzamin przez PayU. Jeśli nie chcecie za jednym razem pozbywać się całej gotówki, to opcja ta pozwoli Wam również na skorzystanie z rat. 

Aby zakupić egzamin przez PayU należy zarejestrować konto użytkownika na stronie EDU . Najlepiej by adres mailowy, na który założycie konto, pokrywał się z adresem podanym w zgłoszeniu – konto bowiem będzie potrzebne aby pobrać materiały egzaminacyjne, które zostaną udostępnione właśnie na podany w zgłoszeniu e-mail.

Jeśli macie jakieś pytania odnośnie zamawiania egzaminów, jesteśmy chętni i gotowi aby na nie odpowiedzieć. Zachęcamy więc do kontaktu pod adresem kontakt@testerzy.pl.

To powinno Cię zainteresować