13. edycja Romanian Testing Conference

13. edycja Romanian Testing Conference
Dostępny jest już oficjalny harmonogram tegorocznej edycji Romanian Testing Conference, pojawiły się też pierwsze pakiety startowe. Wydarzenie odbędzie się w dniach 6-8 czerwca 2023 w Cluj-Napoca w Rumunii, a my w tym roku znów obejmujemy je swoim patronatem medialnym.

O Romanian Testing Conference

Romanian Testing Conference to międzynarodowe wydarzenie technologiczne, poświęcone tematyce testowania oprogramowania, organizowane w rumuńskim mieście Cluj-Napoca. Oferuje ono uczestnikom możliwość poznawania różnorodnych technologii z ponad 35 czołowymi mówcami z ponad 12 krajów świata.

Tematem tegorocznego RTC jest ZMIANA. W trakcie trwającej 3 dni konferencji uczestnicy, wolontariusze i prelegenci z 12 krajów (Europy i USA) będą odkrywać i inspirować się dziesiątkami doświadczeń, które wysuwają zmianę na pierwszy plan. Organizatorzy postarali się także o wprowadzenie w harmonogramie wydarzenia kilku zmian, które mają uzupełnić doświadczenie testerów.

Wspólnie z Leną Nyström Wiberg, koordynatorką tegorocznej edycji, zdecydowaliśmy, że podczas RTC 2023 zajmiemy się tematem zmian. Nie mogliśmy wybrać bardziej odpowiedniego tematu po kilku ostatnich latach, które naprawdę sprawdziły nasze umiejętności w zakresie dostosowywania się do zmian i ich akceptacji – mówi Andrei Ghinescu, współzałożyciel RTC.

Z kolei sama Lena Nyström Wiberg podzieliła się tym, co ten temat dla niej tak naprawdę znaczy: Zmiana jest przerażająca, ale nie tak straszna, jak stanie w miejscu. Zmiany to jedna z niesamowitych rzeczy, które doprowadziły nas do miejsca, w którym jesteśmy dzisiaj. Gdzie bylibyśmy dzisiaj bez nich? Jednocześnie wiemy, że zmiany są trudne, przerażające i niekomfortowe. Zmiana oznacza stratę, niepewność, ale oznacza też wzrost

RTC stawia sobie za zadanie inspirowanie uczestników, dodawanie im odwagi i pokazanie im, że zmiana, bez względu na to, jak jest przerażająca, jest też konieczna i może przynieść wiele korzyści. 

Romanian Testing Conference to w tym roku także nowości w jej organizacji. Po raz pierwszy organizatorzy zdecydowali się na wprowadzenie pakietów Early Bird dostępnych dla firm IT. Specjaliści HR i menedżerowie, którzy chcą zapewnić swojemu zespołowi cenną przewagę konkurencyjną, mogą zakupić pakiety w promocyjnej cenie obniżonej nawet o 90 Euro za pakiet. 

Teraz po raz pierwszy wprowadzamy pakiety Early Bird, ponieważ chcemy dać firmom IT możliwość rejestracji większej liczby pracowników na wydarzenie. Wierzymy, że wartość, jaką zespoły mogą uzyskać ze wspólnego uczestnictwa, jest bardzo wysoka. Zaprojektowaliśmy program w taki sposób, aby zapewnić istotne doświadczenia, warsztaty i tematy, które będą maksymalnie interesujące zarówno dla początkujących, jak i pracowników średniego oraz wyższego szczebla, mówi współzałożyciel RTC, Andrei Ghinescu.

Early Bird dla zespołów to szansa na poznanie światowej sławy ekspertów w dziedzinie testowania oraz bycie na bieżąco z najnowszymi trendami wpływającymi na branżę i codzienną pracę testerów. 

Możliwości uczestnictwa w RTC obejmują:

  • dostęp do 10 tutoriali technicznych, które są dostosowane do poziomu wiedzy każdego uczestnika
  • najnowocześniejsze informacje branżowe prezentowane przez czołowych ekspertów z Europy i USA
  • praktyczne ćwiczenia i wyzwania, które pomagają uczestnikom poprawić styl ich pracy oraz wyniki
  • możliwość rozwoju umiejętności i słownictwa technicznego poprzez najciekawsze prezentacje
  • dostęp do cennej sieci specjalistów i firm w dziedzinie testowania a także możliwość nawiązania nowych kontaktów i rozwoju kariery
  • dostęp do programu Expert Track, opracowanego specjalnie dla profesjonalistów.

RTC 2023 odbędzie się w dniach 6-8 czerwca 2023 r. w Grand Hotel Italia w Cluj-Napoca w Rumunii. 

Bilety w różnych wariantach cenowych 135, 360, 580 i 630 Euro w opcji Early Bird, obejmujące dostęp do różnych wydarzeń podczas RTC dostępne są do kupienia na stronie: https://romaniatesting.ro/tickets/

rtc-early-bird.jpgSzczegóły dotyczące konferencji Romanian Testing Conference, prelegentów, tematów i pakietów rabatowych dla zespołów można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia: www.romaniatesting.ro.

Patronem medialnym konferencji RTC są testerzy.pl 
 

To powinno Cię zainteresować