ŁuczniczQA #19

ŁuczniczQA #19
W przyszłym tygodniu kolejne spotkanie bydgoskiego meetupu, a na nim razem gośćmi będą Oktawian Grochowski i Radek Smilgin.

Spotkanie odbędzie się Wtorek, 3 marca 2020 o 17:30 – 21:00.
Miejsce: plac Kościeleckich 3, 85-033 Bydgoszcz, Polska.

AGENDA

1. Jak leadować, żeby wszyscy byli zadowoleni? O skutecznym zarządzaniu zespołem testerskim.

2. Co jest ważne: jaką wagę ma testowanie oprogramowania, czym jest zrozumienie kontekstu i jak wyciągać poprawne wnioski ze szczątkowych informacji?

Odpowiedzi na powyższe pytania będziecie mogli poznać na spotkaniu poświęconym zarówno kwestiom związanym z budowaniem i zarządzaniem zespołem, także rozproszonym, a także poznacie narzędzia, które ułatwią testowanie i sprawią, że będziecie mieć większą kontrolę nad procesem.

Prowadzący

Oktawian Grochowski - Pracuje w IT od 2006 roku, zaczynał jako programista, od dziewięciu lat jest testerem manualnym. Od trzech lat jest test leadem w kilkunastoosobowym zespole testerskim. Na co dzień wspiera bardzo dużego klienta z branży medycznej. Po pracy jest tancerzem i DJem tanga argentyńskiego.

Radosław Smilgin - jako autor książek, trener szkoleń i wykładowca uniwersytecki kształci kontrolerów i specjalistów zapewnienia jakości. Jest twórcą pierwszego polskiego portalu poświęconego testowaniu testerzy.pl oraz pomysłodawcą i organizatorem unikalnych na skalę światową Mistrzostw Polski w testowaniu - TestingCup. Prywatnie ojciec trójki wspaniałych chłopaków i społecznik zaangażowany w rozwój Wyspy Sobieszewskiej.

Networking przy pizzy!

Takie spotkania to świetna okazja do wymiany doświadczeń, dzielenia się wiedzą porozmawiania o technologiach, wyzwaniach i wiadomościach z branży. Dla chętnych będzie również możliwość zapoznania się z projektami realizowanymi przez Sii i porozmawiania o aktualnych ofertach pracy.

Kilka słów o organizatorze

Meetup organizuje firma Sii - pięciokrotny zdobywca tytułu Great Place to Work i wielokrotnie nagradzany dostawca usług IT i inżynierii przemysłowej. W Polsce firma jest obecna od 2006 roku, aktualnie w 14 największych miastach. Specjaliści Sii Bydgoszcz realizują projekty dla wielu różnorodnych branż, takich jak: motoryzacja, fin-tech, usługi finansowe, bankowość, robotyka i automatyka, sektor publiczny, użyteczności publicznej czy medyczny. Obecnie Sii Bydgoszcz to głównie deweloperzy Java, .NET i C/C++, a także eksperci w obszarze testowania, narzędzi BI, ServiceNow czy rozwiązań chmurowych.

Zapisy i dodatkowe informacje: https://www.facebook.com/events/215796873119316/

To powinno Cię zainteresować