Nabór na staż dla juniorów

Nabór na staż dla juniorów
Śledząc na bieżąco testerskie grupy społecznościowe, nie możemy przejść obojętnie obok problemu początkujących testerów poszukujących doświadczenia komercyjnego. Żeby ułatwić Wam początek w karierze zawodowej, ruszamy z kolejną edycją stażu testerskiego.

Staże i praktyki w naszej firmie organizujemy już od wielu lat, i udało nam się wypuścić w świat dobrze rokujących testerów. Co więcej! Stażyści zakwalifikowani w ubiegłym roku podpisali z nami swoje pierwsze umowy o pracę.

W ramach naszego programu dajemy możliwość rozwoju osobom kształcącym się i wchodzącym w branżę IT. 

Kogo szukamy?

  • pasjonatów testowania,
  • osób znających dobrze teorię testowania (certyfikat ISTQB® mile widziany),
  • znajomość jęz. angielskiego (min. poziom B1),
  • mile widziane przygotowanie techniczne.

Jakie będą Twoje zadania?

  • praca z dokumentacją (tworzenie, przeglądy),
  • praca z przypadkami testowymi,
  • realizacja testów (aplikacje webowe, mobilne, desktopowe),
  • raportowanie (testów, defektów).

Wynagrodzenie: zależne od umiejętności.

Miejsce odbywania stażu: Chorzów / częściowo zdalnie. 

Nabór realizowany jest na zasadzie standardowej rekrutacji, dlatego prosimy o przesyłanie aplikacji w formie CV kontakt@testerzy.pl z dopiskiem "Staż testerski". Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią ogłoszenia na
staż Tester oprogramowania (Junior)

Dodatkowo, prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez 21CN Radosław Smilgin z siedzibą w Gdańsku, ul. Nadwiślańska 124a zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)."


Informujemy, że Administratorem danych jest 21CN Radosław Smilgin z siedzibą w Gdańsku, ul. Nadwiślańska 124a. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do 21CN Radosław Smilgin z siedzibą w Gdańsku, ul. Nadwiślańska 124a (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

693

To powinno Cię zainteresować