Nabór na staż dla juniorów- rekrutacja zamknięta

Nabór na staż dla juniorów- rekrutacja zamknięta
Śledząc na bieżąco testerskie grupy społecznościowe, nie możemy przejść obojętnie obok problemu początkujących testerów poszukujących doświadczenia komercyjnego. Żeby ułatwić Wam początek w karierze zawodowej, ruszamy z kolejną edycją stażu testerskiego.

Staże i praktyki w naszej firmie organizujemy już od wielu lat, i udało nam się wypuścić w świat dobrze rokujących testerów. Co więcej! Stażyści zakwalifikowani w ubiegłym roku podpisali z nami swoje pierwsze umowy o pracę.

W ramach naszego programu dajemy możliwość rozwoju osobom kształcącym się i wchodzącym w branżę IT. 

Kogo szukamy?

  • pasjonatów testowania,
  • osób znających dobrze teorię testowania (certyfikat ISTQB® mile widziany),
  • znajomość jęz. angielskiego (min. poziom B1),
  • mile widziane przygotowanie techniczne.

Jakie będą Twoje zadania?

  • praca z dokumentacją (tworzenie, przeglądy),
  • praca z przypadkami testowymi,
  • realizacja testów (aplikacje webowe, mobilne, desktopowe),
  • raportowanie (testów, defektów).

Wynagrodzenie: zależne od umiejętności.

Miejsce odbywania stażu: Chorzów / częściowo zdalnie. 

Nabór realizowany jest na zasadzie standardowej rekrutacji, dlatego prosimy o przesyłanie aplikacji w formie CV kontakt@testerzy.pl z dopiskiem "Staż testerski". Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią ogłoszenia na
staż Tester oprogramowania (Junior)

Dodatkowo, prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez 21CN Radosław Smilgin z siedzibą w Gdańsku, ul. Nadwiślańska 124a zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)."


Informujemy, że Administratorem danych jest 21CN Radosław Smilgin z siedzibą w Gdańsku, ul. Nadwiślańska 124a. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do 21CN Radosław Smilgin z siedzibą w Gdańsku, ul. Nadwiślańska 124a (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

To powinno Cię zainteresować