[ODWOŁANE] KraQA #44 - Dlaczego automatyzacja się nie udaje & Co zaoferuje nam Selenium 4?

[ODWOŁANE] KraQA #44 - Dlaczego automatyzacja się nie udaje & Co zaoferuje nam Selenium 4?
17 marca obchodzony jest dzień Świętego Patryka, patrona Irlandii. Święto to jest przede wszystkim kojarzone z piciem piwa. Spotkajmy się w tym dniu i uczcijmy go należycie w testerskim towarzystwie!

[Aktualizacja: spotkanie zostało odwołane]

Ponownie spotykamy się w SmartRecruiters w budynku na Fabrycznej 20A o godzinie 18:00.

Agenda:

1. 18:00 - 18:10 Rozpoczęcie

2. 18:10 - 19:00 Daniel Dec - "Dlaczego automatyzacja się nie udaje?"

Automatyzacja – dużo się o niej mówi, wiele projektów chwali się, że mają automatyzację, tylko nieliczni jednak widzieli ją prawidłowo działającą i czerpią z niej pełną piersią. Chciałbym przyjrzeć się automatyzacji w krzywym zwierciadle i spróbować odwrócić niejeden okręt płynący na górę lodową. Czy jesteś testerem, programistą, managerem, analitykiem czy devopsem myślę, że będziemy się równie dobrze bawić.

3. 19:00 - 19:30 Networking

4. 19:30 - 20:15 Grzegorz Witek - "Co zaoferuje nam Selenium 4?"

Selenium 4.0 już niebawem oficjalnie zadebiutuje. Póki co, wciąż możemy cieszyć się stabilną wersją 3.x. Ciekawscy mogą już sprawdzać jak działają nowości w wersji 4.0 korzystając z wydanej alpha (obecnie z numerkiem 4). Podczas krótkiej prezentacji pokażę główne zmiany i opowiem jakie mogą one mieć znaczenie dla nas wszystkich. Jak nowa wersja może wpływać na istniejące już testy, cały projekt, a także używany przez nas framework. Wspólnie przeanalizujemy różnice w kodzie źródłowym Selenium, skupiając się na tym co one oznaczają dla nas testerów i osób rozwijających framework'i testowe. Ogólnie, co nowego dla nas zgotowali programiści Selenium, co może pójść nie tak kiedy zaczniemy używać wersji 4.0 i jakie nowe feature'y zostały dla nas zaimplementowane.

Zapisy i dodatkowe informacje: https://www.meetup.com/KraQA-pl/events/269160680/

Serdecznie zapraszamy!

To powinno Cię zainteresować