Szkolenia i egzaminy IREB i IQBBA w pełni online

Szkolenia i egzaminy IREB i IQBBA w pełni online
Dla osób planujących certyfikację z obszaru wymagań i analizy biznesowej mamy dobrą wiadomość. Będziecie mogli nie tylko odbyć szkolenie online, ale również w sposób zdalny zdać egzamin certyfikujący.

#Zostańwdomu objęło całą Polskę. Elastycznie i odpowiedzialnie dostosowując się do obecnej sytuacji, wraz z dostawcami certyfikacji IREB oraz IQBBA jako pierwsi oferujemy możliwość udziału w szkoleniach oraz podejścia do egzaminu bez wychodzenia z domu. 

Proponowane terminy szkoleń
Jak to wygląda w praktyce?
  1. Materiały szkoleniowe udostępniane są uczestnikom w wersji elektronicznej, papierowej lub też do samodzielnego wydruku.
  2. Do przeprowadzenia szkoleń używamy narzędzi, które są łatwo instalowalne na środowisku uczestnika kursu, albo już w nim są. Niektóre kursy oferujemy przy pomocy wideorozmów (jak np. Skype), niektóre wymagają po prostu uruchomienia przeglądarki. Uwaga! Jeśli firma ma swoje narzędzie do teleobecności możemy również w nie się wpiąć.
  3. Materiał jest wykładany przez trenera, a zadania (jeśli wymagane) realizowane są przez uczestników i następnie weryfikowane przez trenera.
  4. Każdy kurs kończy się certyfikatem uczestnictwa.

Zapisów na szkolenia i/lub egzaminy można dokonać mailowo na adres szkolenia@testerzy.pl lub poprzez platformę edu.ittraining.pl.

Sprawdź, jakie jeszcze szkolenia oferujemy w formie zdalnej.

To powinno Cię zainteresować