WEBINAR: Egzaminy ISTQB®. Pytania i odpowiedzi

WEBINAR: Egzaminy ISTQB®. Pytania i odpowiedzi
Coraz więcej testerów decyduje się na zdobycie niezbędnej certyfikacji, która pozwala wyróżnić się na tle innych w społeczności testerskiej. Jednak egzaminy ISTQB® od zawsze wiążą się z długą listą pytań kandydatów, którzy chcą je zdawać.

Będąc moderatorami i członkami różnych grup testerskich dostępnych w social media zauważyliśmy, że podejście do egzaminów ISTQB® wciąż rodzi wiele pytań i wątpliwości. 

Jako, że czujemy się w obowiązku rozwiać je wszystkie, z tego względu postanowiliśmy zebrać najczęściej pojawiające się w sieci pytania i zorganizować dla Was webinar.

Dlatego też już 20 stycznia 2022 r. o godzinie 18:00 Radek Smilgin poruszy wszystkie najważniejsze kwestie egzaminów ISTQB®, a także odpowie na te pytania, które od zawsze budzą najwięcej wątpliwości. Razem z Martą Lach poruszymy także istotny temat organizacji samej sesji egzaminacyjnej. 

Czego dokładnie dowiecie się w trakcie webinaru?

  • Skąd czerpać wiedzę?
  • Jak dobrze przygotować się do egzaminu?
  • Gdzie można znaleźć egzaminy próbne?
  • Jak skonstruowane są egzaminy certyfikujące?
  • Jakie są aspekty techniczne egzaminów online?
  • Jak przebiega sam egzamin?

Po zakończeniu prelekcji będziecie mieli okazję, by zadać własne pytania, dlatego też liczymy na Waszą aktywność oraz dyskusję! Jeśli więc macie pytania, na które chcielibyście poznać odpowiedź, zachęcamy Was do ich wcześniejszego przygotowania.

Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia.

Wydarzenie jest darmowe. Transmisję na żywo znajdziecie tutaj.

Do zobaczenia!

To powinno Cię zainteresować